Rehber (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Merhaba arkadaşlar Android 10 MIUI 11 için en kolay Viper kurulumu anlatacağım

1. indirin, kurun, root izni verin ve Permissive e tıklayın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2. Magiskten Viper Modülünü Flashlayalım ve telefonu yeniden başlatalım.

3. Telefon yeniden başlayınca Viper uygulamasına girin sürücü yükleme uyarısı gelecek, root izni verin ve sürücüler yüklensin,(BURAYA DİKKAT) sürücüler yüklendikten sonra telefon yeniden başlayacak siz orada elinizi çabuk tutun ve telefon açılmadan TWRP moduna sokun

4. TWRP den dosya yöneticisine girin
data/adb/modules/Viper4AndroidFX yolunu izleyin burada '' post-fs-data.sh'' dosyasını silin ve telefonu açın, işlem bu kadar

Hocam bende sürücü durumu yazan yerde neon etkinleştirme hayır örnekleme hızı 0 diyor çalışmıyor neden olabilir

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Merhaba hocalarım ben Viper4android fx kurdum başka şekilde ve bu makaleyi okuyup kurdum fakat her zaman aynı sorunu yaşıyorum Viper4android doğru bir şekilde kurulup çalışılıyor aktif oluyor müziklerde falan sorunsuz fakat zil sesinde ve bildirim sesinde Hüyük ihtimal alarmda da olur hoparlör patlamış gibi gıcırtılu ses veriyor modülü kaldırdığımda düzeliyor kurduğumda böyle bir sorunla karşılaşıyorum sorunu anlayan veya çözümünü bilen birisi Birliği şeyleri yazabilir mi.( Audio complataionları patchleri falan hep denedim çözülmüyor) cihazım poco x3 bl açık şuan ressurection remix kullanıyorum diğer romlarda da denedim aynı

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Merhaba arkadaşlar Android 10 MIUI 11 için en kolay Viper kurulumu anlatacağım

1. indirin, kurun, root izni verin ve Permissive e tıklayın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2. Magiskten Viper Modülünü Flashlayalım ve telefonu yeniden başlatalım.

3. Telefon yeniden başlayınca Viper uygulamasına girin sürücü yükleme uyarısı gelecek, root izni verin ve sürücüler yüklensin,(BURAYA DİKKAT) sürücüler yüklendikten sonra telefon yeniden başlayacak siz orada elinizi çabuk tutun ve telefon açılmadan TWRP moduna sokun

4. TWRP den dosya yöneticisine girin
data/adb/modules/Viper4AndroidFX yolunu izleyin burada '' post-fs-data.sh'' dosyasını silin ve telefonu açın, işlem bu kadar

hocam twrp ye gidip dosyayi nicin siliyoriz ve silmezsek ne olur

Üst Alt