Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 192
  • Görüntüleme 26K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
arkadaşlar güncellemeyen arkadaşlar için bilgi amaçlı yazmak istedim. sürümü önce ota yoluyla güncelledim. fena değildi fakat biraz arayüzde takılmalar mevcuttu. fastboot yoluyla tekrardan komple sıfırlayarak yükledim şuan gayet iyi durumda. şarj biraz fazla gidiyor fakat birkaç döngüde oturacağını düşünüyorum. android sürümü değiştiği için mutlaka fastboot yapmanızı tavsiye ederim.

suatsuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
güncelledik ama bataryayı çabuk tüketiyor. yeni güncelleme lazım.

demente

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Konular
0
Arkadaşlar geçen hafta güncellemeyi otadan yaptım, tek sıkıntı chrome'da yaşıyorum. Harici link falan tıkladığımda tarayıcılar arasında chrome gözükmüyor, siteler konum kullanmak istiyor gibi bildirim geldiğinde reddet butonuna basamıyorum, bazı sayfalarda gezerken de ekran donuyor, ana sayfaya dönüp geri açtığımda düzeliyor.
Chrome sıfırlayıp güncellemeleri kaldır dedim ama düzelmedi.
Resimleri ve uygulamalarımı kaybetmeden nasıl bir sıfırlama yapabilirim? Bazı uygulamalar çok önemli benim için, bu yüzden fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum.

Emre214

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi8
Konular
2
Arkadaşlar geçen hafta güncellemeyi otadan yaptım, tek sıkıntı chrome'da yaşıyorum. Harici link falan tıkladığımda tarayıcılar arasında chrome gözükmüyor, siteler konum kullanmak istiyor gibi bildirim geldiğinde reddet butonuna basamıyorum, bazı sayfalarda gezerken de ekran donuyor, ana sayfaya dönüp geri açtığımda düzeliyor.
Chrome sıfırlayıp güncellemeleri kaldır dedim ama düzelmedi.
Resimleri ve uygulamalarımı kaybetmeden nasıl bir sıfırlama yapabilirim? Bazı uygulamalar çok önemli benim için, bu yüzden fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum.
Güncellemeyi yaptıktan sonra mutlaka telefona bi format atmak gerekiyor fabrika ayarlarına dönmek veya hard reset artık hangisi daha etkili bilemiyorum bende. Ama kesinlikle bi sıfırlama yapmak lazım tam anlamıyla verim alabilmek için

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Sarj konusunda sifirlama yapsan bile kotu durumda yeni duzeltme güncellemesinin biran once gelmesi lazım

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Yazılım olarakta bir çok problem mevcut ben android 9 miu 11.0.6dan geçtiğime pişman oldum en azından stabil bir sistem vardı.

Emre214

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi8
Konular
2
Ya ben indirdim otadan yüklemek için fırsat kolluyordum vazgaçaceğim şimdi güncellemekten neredeyse, neden bukadar sorun var bu güncelleme de arkadaş sinirlerim bozuldu

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Ya ben indirdim otadan yüklemek için fırsat kolluyordum vazgaçaceğim şimdi güncellemekten neredeyse, neden bukadar sorun var bu güncelleme de arkadaş sinirlerim bozuldu
Miui 11.0.6.0 dan geciceksen gec cok bir pil farki yok 11.0.6 da kotuydu cunku ama miui 10 dan geciceksen gecme

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
sanırım aynı telefonu kullanmıyoruz. Telefon kusursuz çalışıyor. Gördüğüm tek hata Miui9dan beri sabit olan bildirim karışıklığı.

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Yeni bir güncelleme haberi yok mu ya mi8 iyice unutuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt