Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 192
  • Görüntüleme 26K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Arkadaşlar uzun zamandır Global Beta 9.6.27 kullanıyorum. Bu son güncelleme ile Miui 11' geçmemi tavsiye eder misiniz ? Sorunları vs.. mevcut mudur?
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
9 saat civarı ekran sürem var. Ancak çok aktif telefon kullanan biri de değilim açıkçası. Spotfy'dan müüzik dinliyorum ve ara ara Twitter'da takılıyorum.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
9 saat civarı ekran sürem var. Ancak çok aktif telefon kullanan biri de değilim açıkçası. Spotfy'dan müüzik dinliyorum ve ara ara Twitter'da takılıyorum.
Hocam sizin için önemliyse batarya konusu geçmeyim yüzde 30 civarı kayıp yaşanıyor genelde

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Hocam sizin için önemliyse batarya konusu geçmeyim yüzde 30 civarı kayıp yaşanıyor genelde
Hocam pil süresi çok önemli değil açıkçası. Özellik olarak gelenler tatmin ediyor mu ? İlgi çekici bir yenilik ve sorunsuzluk var mı benim merak ettiklerim bunlar. Beta'dan oldukça memnunum ama günceli yakalayamamak da hoşuma gitmiyor.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Hocam pil süresi çok önemli değil açıkçası. Özellik olarak gelenler tatmin ediyor mu ? İlgi çekici bir yenilik ve sorunsuzluk var mı benim merak ettiklerim bunlar. Beta'dan oldukça memnunum ama günceli yakalayamamak da hoşuma gitmiyor.
Şu an kullandığınız sürümle bu sürüm arasındaki farkları bilemiyorum, dark mode var bir de belki ufak tefek görsel yenilikler. Youtube a istediğiniz sürümü yazıp fikir edinebilirsiniz. Fakat android 10 henüz tam anlamıyla oturmadı

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
Şu an kullandığınız sürümle bu sürüm arasındaki farkları bilemiyorum, dark mode var bir de belki ufak tefek görsel yenilikler. Youtube a istediğiniz sürümü yazıp fikir edinebilirsiniz. Fakat android 10 henüz tam anlamıyla oturmadı
Anladım. Bilgilendirme için teşekkürler.

suatsuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
selam millet. bir sorum olacak. yardımcı olursanız sevinirim. malum sebeplerden yelefonum imei işlemi yapılmış bu güncellemeyi yaparsam sıkıntı olur mu.? bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. şimdiden tşk.

eyver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
necdet
Cihazım
mi8
Konular
3
selam millet. bir sorum olacak. yardımcı olursanız sevinirim. malum sebeplerden yelefonum imei işlemi yapılmış bu güncellemeyi yaparsam sıkıntı olur mu.? bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. şimdiden tşk.
Olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt