MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
kafanızdan uydurmayın çözüldügü felan yok kamera 1 kere girdikten sonra tekrar hata veriyor
Kafamdan uydurmadım çözümü bu ve sizin haricinizde herkeste çalışıyor, sizin kabiliyetinize kalmış haliyle bu durumda yapacak bir şey yok.

applefoni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huawei
Konular
2
Kafamdan uydurmadım çözümü bu ve sizin haricinizde herkeste çalışıyor, sizin kabiliyetinize kalmış haliyle bu durumda yapacak bir şey yok.
bosuna yuklemeyin kamera sorunu var guncellemeyi otadanda geri cekmisler 0 dan kurulum yaptim 4 defa verileride temizledim kemara acilmiyor bu arkadasa inanmayin

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
kafanızdan uydurmayın çözüldügü felan yok kamera 1 kere girdikten sonra tekrar hata veriyor

bosuna yuklemeyin kamera sorunu var guncellemeyi otadanda geri cekmisler 0 dan kurulum yaptim 4 defa verileride temizledim kemara acilmiyor bu arkadasa inanmayin
Hocam bence uslübunuzu biraz yumuşatın.Arkadaşın bu işten kişisel bir çıkarı olması veya art niyet taşıması söz konusu olmadığına göre, biraz sakinleşelim. Sizin kendi fikrinizi beyan ettiğiniz gibi, arkadaşta kendi deneyimlerine göre öneride bulunuyor.

applefoni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huawei
Konular
2
Hocam bence uslübunuzu biraz yumuşatın.Arkadaşın bu işten kişisel bir çıkarı olması veya art niyet taşıması söz konusu olmadığına göre, biraz sakinleşelim. Sizin kendi fikrinizi beyan ettiğiniz gibi, arkadaşta kendi deneyimlerine göre öneride bulunuyor.
tamam yumuşatarak söyluyorum kamera sorunu var beyler yuklemeyin otadan geri cekilmis guncelleme :) oldumu :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
tamam yumuşatarak söyluyorum kamera sorunu var beyler yuklemeyin otadan geri cekilmis guncelleme :) oldumu :)
Evet şimdi oldu. Kimseye yalancı demeye hakkınız yok. Sizde çalışan bir şey bir başkasında çalışmayabilir, başkasında çalışan sizde çalışmayabilir. Bunun için kimseyi suçlamayazsınız.

UyusukTosbaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9 Explorer
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar , Mi 9 Android Q (10) Miui 11 Global Beta ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum: TWRP açın , [Android Q] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-52 Tek Tuş Yükleme Aracı - By.TRabZonLu™

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

İpuçları:
Google asistan (Ai tuşu) etkinleştirmek için. Güvenlik uygulamasını açın, uygulamaları yönet, sağ üstteki üç noktaya dokunun, varsayilan uygulamalar, ses asistanı bölümünü Google olarak seçin. Yardımcı & ses girişi bölümüne girin, yardımcı uygulama olarak Google seçin.
Mesajlar uygulamasında herhangi bir mesajı açtığınızda o mesaja çift tıklarsanız tam ekranda açabilir, yazı kopyalayabilirsiniz.

Not
:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Haftalık:

Selam..
Mi9 pro kullanıyorum güncelleme yapamıyorum yardımcı olabilecek biri varmı.. görsellerde olduğu gibi mesajla karşılaşıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-07-16-53-54-267_com.android.settings.png
    Screenshot_2020-01-07-16-53-54-267_com.android.settings.png
    150,5 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2020-01-07-16-54-15-160_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2020-01-07-16-54-15-160_pl.zdunex25.updater.png
    150 KB · Görüntüleme: 16

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Son güncelleme ota ile hiç gelmedi ki geri çekilsin sadece link olarak paylaşıldı ve yine kontrol ettim olduğu yerde duruyor ayrıca söylediğim işlemi doğru yapabildiğinden de emin değilim, yapabilsen bunları söylemek yerine teşekkür ediyor olurdun, neyse sana kolay gelsin daha bir şey demiyorum

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Son güncelleme ota ile hiç gelmedi ki geri çekilsin sadece link olarak paylaşıldı ve yine kontrol ettim olduğu yerde duruyor ayrıca söylediğim işlemi doğru yapabildiğinden de emin değilim, yapabilsen bunları söylemek yerine teşekkür ediyor olurdun, neyse sana kolay gelsin daha bir şey demiyorum
Hocam, sanırım yazdığım mesajları okumadınız.Ben romun hatalarını veya sizin ya da onun haklılığını değil, arkadaşın üslubundan rahatsız olduğum için eleştirdim. Üslubunu değiştirdiği için teşekkür ettim.Bence yazdığım mesajları sırası ile okuyun.

Üst Alt