MIUI 11 [Android 10] Mi 8 Lite Mi Room 20.3.26 Beta Rom

Mi 8 Lite KullananEren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır.

* Mİ ROOM u indirin ve dahili/SD Kart belleğe aktarın.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
* TWRP kurtarmasında, Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayın ve yerel hafıza hariç her şeyi silin.
* TWRP ana menüsüne dönün, Install üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız ROOM Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve reboot edin.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
Android Q Uyumlu Twrpler

İndirme Bağlantısı
Mi Cloud EU veya Global veya Mi Room arasında farklılık var mı? Mi Cloud ile ilgili çok sorun yaşadım.

Üst Alt