Sohbet Android 10 Mevzusu

• Konbuyu başlatan Silinen üye 107783
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 634
S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar merhaba Global Rom da Android 10 tahmini ne zaman gelir? Bazı forumlar da Android 11 çalışmalarının başladığı vs konuşuluyor fakat biz daha 10 bile alamadık. Çin'de dağıtılmaya başlandığı söylenmişti fakat Çin'in de durumu malum.

Sizce ne olacak bu Android 10 Mevzusu?

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Arkadaşlar merhaba Global Rom da Android 10 tahmini ne zaman gelir? Bazı forumlar da Android 11 çalışmalarının başladığı vs konuşuluyor fakat biz daha 10 bile alamadık. Çin'de dağıtılmaya başlandığı söylenmişti fakat Çin'in de durumu malum.

Sizce ne olacak bu Android 10 Mevzusu?
Redmi note 8 pro daha yeni sayılabilecek bir cihaz geçikme normal fakat bir de corona virüsü problemi olduğu için biraz bekleyeceksiniz mecburen

FU20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Member
Cihazım
RN8P
Konular
12
Xiaomi'de işler nasıl yürür, tam bilmiyorum ama Çin versiyonuna geldiyse, global'a da geleceğini düşünüyorum. Herhangi bir resmi açıklama da olmadı, galiba.

murseryan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
iphone
Konular
1
Martın ortasında Android 10 Global sürüme verilecek büyük ihtimal ile . Neden mi? bir arkadaş netflix hd desteği için destek hattına yazmış verdikleri cevap martın ortasında OTA güncellemesi ile birlikte destek verilecek yazmışlar.

Üst Alt