Soru Android 10 günelleme hatası.

garabel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mİ A2 LİTE
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, bu konu daha önce açılmış fakat çözüm bulamadım. Sizlere danışmak istediğim, ben Mi a2 lite cihazıma ilk gelen Android 10 güncellemesini yaptım.
Daha sonra telefon yavaşladı, pil çabuk bitmeye başladı ve chrome gibi uygulamalar çalışmamaya başladı.
Tekrar güncelleme yayınlanmış fakat ben yapamıyorum, hata veriyor. Hardreset yapıp denedim ama yine olmuyor. Nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Mehmetuyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Aynı problemleri bende yaşıyorum çözümü var mı ya da yeni güncelleme ne zaman gelir

Oyla:

tonce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tonce
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
+1 yani aynı şekilde ben de bekliyorum. Bende batarya ile ilgili herhangi bir problem yok ama ekran altında 5 ışık gölgesi var. Ben hiç hardreset atmadım şimdiye kadar artı ilk android 8'den 9'a geçişte bir problem de yaşamamıştım. Şimdi bildirimlerde yaklaşık 1 aydır "Sistem güncellemesi yüklenemedi" ibaresi öylece duruyor alıştım artık. Bu android 10 güncellemesi konusunda ve Xiaomi'nin genel yazılım konusunda bu kadar beceriksiz olması beni çok şaşırttı. Bakalım bekliyoruz.

Oyla:
Üst Alt