Haber Android 10 güncellemesi geri çekildi

runjet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eyup
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
1
açılış ekranını geçtim, şifre ekranını geçemiyorum. ne şifresi istiyor anlamadım ki?
Factory moda alabiliyosan al alamiyorsan sifreyi surekli dene bi sureden sonra cihaz kendini aciyormus oyle duydum yani resetliyomus yardimci olduysam sevinirim bu asamaya kadar nasil geldin ben oraya bile gelemedim .

bactery

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
mi box 3
Konular
0
Factory moda alabiliyosan al alamiyorsan sifreyi surekli dene bi sureden sonra cihaz kendini aciyormus oyle duydum yani resetliyomus yardimci olduysam sevinirim bu asamaya kadar nasil geldin ben oraya bile gelemedim .
ya uzun araştırmalar sonunda böyle bir yazı buldum: sonra bu komutları denerken a ve b diyor ya onları herbirini ayrı ayrı yazıp fastboot reboot yaptım sonra şifre ekranı geldi

kulac81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
okan
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
açılış ekranını nasıl geçtiniz arkadaşlar ? hala pixellenen ekran devam bende.onu nasıl geçiyosunuz.

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Allahalla yetkililerin aciklamasida lazim boyle sunulup geri cekilmeleride garip ve abes her zaman bunu yapiyorlar
Hocam miui 11 note 6 pro için de aynısı olmuştu ilk başta çoğu cihaz açılmadı note 6 pro acılanlar çok kasıyordu sonra düzelttiler tabii

alicanytkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
XiaomiMi a2 Lit
Konular
5
Geri çekilen bu güncelleme tahmini olarak ne kadar sürede düzeltilip kullanıcılara sunulur bir daha acaba fikri olan var mı? Bu kez güvenip ilk güncelleyecek bize yol gösterecek arkadaşa cesaretinden dolayı forum yönetimi birşeyler takdim etsin :Dclap~~

run043

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
mi a2
Konular
2
hocam bizim telefonlar da güncellemeden sonra açılmadı, sağolsunlar arkadaşların yardımıyla açabildik. tek sorun açılınca şifre istedi (bazılarında istememiş) şifreyi bilemediğimiz için telefonu sıfırladık. tel android 9'a geri döndü şu an sorun yok.
hocam nasıl yaptını anlatabilirmisiniz?

bydost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noname
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
hocam nasıl yaptını anlatabilirmisiniz?

forumda arkadaşlar gerekli programları ve nasıl yapılacağını paylaştılar. dikkatlice okuyup uygularsanız sonuç alacaksınız.

runjet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eyup
Cihazım
xiaomi a2 lite
Konular
1
forumda arkadaşlar gerekli programları ve nasıl yapılacağını paylaştılar. dikkatlice okuyup uygularsanız sonuç alacaksınız.
Yok kanka bilgisayara takiyorum cihazi fastboot modunda daha bilgisayar telefonu tanimiyor windows updatelerine bakiyorum hersey yolunda ama pc telefonu tanimiyor bu arada telefona disardan yapilan her islem garantisini bitiriyor haberiniz olsun

BlackEagle03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
Benim telefonuma android 10 gelmedi bile sebebi ne olabilir acaba? telefonda root yok. gerçi okuduklarımdan sonra gelmediğine sevindim ama neden hiç gelmemiş olabilir.

bydost

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noname
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
Benim telefonuma android 10 gelmedi bile sebebi ne olabilir acaba? telefonda root yok. gerçi okuduklarımdan sonra gelmediğine sevindim ama neden hiç gelmemiş olabilir.
gelmediğine dua edin bence :) zaten geri çektiler yeni güncellemeyi bekliyoruz.
Yok kanka bilgisayara takiyorum cihazi fastboot modunda daha bilgisayar telefonu tanimiyor windows updatelerine bakiyorum hersey yolunda ama pc telefonu tanimiyor bu arada telefona disardan yapilan her islem garantisini bitiriyor haberiniz olsun
hocam usb sürücülerini de kontrol edin. programı yüklemek ve windows update yeterli gelmeyebilir. bende windows 10 vardı programı ve sürücüleri yükledim sorun olmadı. telefonu şu an kullanıyorum.

Üst Alt