Soru Android 10 güncellemesi geldi mi?

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Mi 8 için şuan android 10 güncellemesi mevcut mu? Mevcutsa bilgisayar kullanmadan en basit güncelleme şeklini anlatabilecek var mı? Hiç bir şey bilmiyorum desem yeridir çünkü.

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Forumda arama yaparak bulabileceğiniz bir konuyu 10 kat vakit israfı yaparak kendinize ve kullanıcılara zehir etmeyin. Forum demek sizin için çalışan insanlar demek değil. Sorunu olan veya fikri olanların yardımcı olduğu, daha sonra da herkes bulabilsin diye arama motorları tarafından indexlenen sitelerdir forumlar. Sağ üst köşede sizin için konmuş bir buton var. Forum çöplüğe dönmesin herkes tek konu üzerinden rahatça aradığını bulsun diye. Ya da cihazınıza veya belli özelliklere göre forumda konuların alt başlıklarını da bulabilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Bulamadığınız zaman açın lütfen konunuzu. Öyle bir durumda herkes seve seve yardımcı olacaktır. Sizin kendi sıkıntınızı çözmek için ayırmadığınız vakti karşınızdakinden kopyala yapıştır yapsın çözsün demek önce kendinize sonra karşınızdakine hakarettir.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda arama yaparak bulabileceğiniz bir konuyu 10 kat vakit israfı yaparak kendinize ve kullanıcılara zehir etmeyin. Forum demek sizin için çalışan insanlar demek değil. Sorunu olan veya fikri olanların yardımcı olduğu, daha sonra da herkes bulabilsin diye arama motorları tarafından indexlenen sitelerdir forumlar. Sağ üst köşede sizin için konmuş bir buton var. Forum çöplüğe dönmesin herkes tek konu üzerinden rahatça aradığını bulsun diye. Ya da cihazınıza veya belli özelliklere göre forumda konuların alt başlıklarını da bulabilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Bulamadığınız zaman açın lütfen konunuzu. Öyle bir durumda herkes seve seve yardımcı olacaktır. Sizin kendi sıkıntınızı çözmek için ayırmadığınız vakti karşınızdakinden kopyala yapıştır yapsın çözsün demek önce kendinize sonra karşınızdakine hakarettir.
Ağzına sağlık hocam, teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Oyla:

mertayfa61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
..
Cihazım
Mi 8
Konular
8

Kullandım ve bulamadım. Buyrun arama yerine Android 10 yazın ve çıkanlara bakın. Hakaret falan bunlar nasıl kelimeler, ne hakla birisine veya kendime hakaret ettiğimi iddia ediyorsunuz? Bulmuş olsam niye uğraşayım ayriyeten cevap veren zaman kaybediyor da konu açan zaman kaybetmiyor mu? Yardım etmek istemeyen cevap yazmaz konu geriye gider bu kadar basit. Uzatmanız gereken bir durum yok.

Oyla:

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Oyla: