Haber Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi telefon modelleri belli oldu

Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi telefon modelleri belli oldu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 10, telefonlara pek çok yeni özellik kazandırıyor. Peki Android 10 güncellemesini hangi Xiaomi telefon modelleri alacak?
Son olarak Xiaomi Mi Note 10 model telefonuyla dikkatleri üzerine çeken ve 108 MP çözünürlüğünde görüntü alabilen kamerasıyla öne çıkan Çinli Xiaomi, Android 10 güncellemesini telefonlarına dağıtmaya başlıyor. Akıllardaki soru ise şu: Xiaomi, hangi telefon modellerine bu güncellemeyi sunacak?

Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi 9T Pro, MIUI 11 güncellemesini almasıyla beraber halihazırda Android 10 güncellemesine geçiş yapmış durumda. Fiyat/performans telefonu olan Pocophone F1 de Android 10 kullanmaya başlayan Xiaomi telefonlardan biri. Peki diğer telefonlar Android 10 güncellemesinin neresinde?

Pocophone F1'in ardından Android 10 güncellemesi; Xiaomi Mi MIX 2S, Mi MIX 3, Mi 8, Mi 8 Pro ve Mi 8 Explorer Edition modellerine sunulacak. Sonrasında ise Redmi Note 7, Redmi Note 8 de ilgili güncellemeye kavuşacak.

Güncellemenin dosya boyutu ise yaklaşık 2.3 GB olacak. Android 10'un yüklenmesiyle beraber telefonlarda pek çok değişiklik görülecek. Bunlardan biri gece modunu daha kararlı bir hale getirirken, diğeri ise batarya ömründe artışın sağlanması olacak.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Android 10da galeri sorunu var. Gelirse de yuklemeyin :)

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Google dan çıkmış bülten gibi "Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 10, telefonlara pek çok yeni özellik kazandırıyor. " başlık atan habercilere sormak istiyorum, "şu pek çok yeni" yi bir zahmet detaylandırın da, bende bir aydınlanma yaşayayım :)

Önemli not: Haberi paylaşan Sayın m3rh4b4 kast etmiyorum, lütfen alınmasın. Kendisi bir başka yerden alıp, paylaştı neticede.

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Android 10 güncellemesi alacak Xiaomi telefon modelleri belli oldu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Google'ın en yeni mobil işletim sistemi Android 10, telefonlara pek çok yeni özellik kazandırıyor. Peki Android 10 güncellemesini hangi Xiaomi telefon modelleri alacak?
Son olarak Xiaomi Mi Note 10 model telefonuyla dikkatleri üzerine çeken ve 108 MP çözünürlüğünde görüntü alabilen kamerasıyla öne çıkan Çinli Xiaomi, Android 10 güncellemesini telefonlarına dağıtmaya başlıyor. Akıllardaki soru ise şu: Xiaomi, hangi telefon modellerine bu güncellemeyi sunacak?

Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi 9T Pro, MIUI 11 güncellemesini almasıyla beraber halihazırda Android 10 güncellemesine geçiş yapmış durumda. Fiyat/performans telefonu olan Pocophone F1 de Android 10 kullanmaya başlayan Xiaomi telefonlardan biri. Peki diğer telefonlar Android 10 güncellemesinin neresinde?

Pocophone F1'in ardından Android 10 güncellemesi; Xiaomi Mi MIX 2S, Mi MIX 3, Mi 8, Mi 8 Pro ve Mi 8 Explorer Edition modellerine sunulacak. Sonrasında ise Redmi Note 7, Redmi Note 8 de ilgili güncellemeye kavuşacak.

Güncellemenin dosya boyutu ise yaklaşık 2.3 GB olacak. Android 10'un yüklenmesiyle beraber telefonlarda pek çok değişiklik görülecek. Bunlardan biri gece modunu daha kararlı bir hale getirirken, diğeri ise batarya ömründe artışın sağlanması olacak.
max 2'nin listede olması lazımdı :(

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Takvim belli mi acaba

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
mix 2 yok vay arkada sen en tepe premium serini android 10dan mahrummu bırakıyorsun valla helal :D neyse yakında öle yada böyle yeni bi model arayacam sanırım çinlilrden uzaklaşacaz. çünkü çinliler meşhur olmaya başladıkça bizlere önem vermeyi geri plana atmaya başladılar artık güncelleme sözlerini unutmuşa benziyorlar...

users872

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
user
Cihazım
xiaomi note 8 p
Konular
27
note 8 yazilmis ama pro ya gelecekmi?

Üst Alt