Yardım android 10 da android 9 a dönme

• Konbuyu başlatan wquzun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 4K

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
arkadaşlar ben şehir dışındayım yani evden uzakta şehir dışına çıkmadan telefonu android 10 a günceledim telefonu kızım kullanıyor ama memnun değilmiş evde olsam hallederimde kızım 9 a en kısa yoldan nasıl döner android yazılım bilgisi sıfır yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
yoksa kıza yeni tel almak zorunda kalıcam durum o kadar vahim yani.

1oxide

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
tavsiyeniz için teşekkürler hocam tel bana kaldı hard reset atınca sorun kalmadı kızımada huawei p40 lite aldım çok beyendi bende biraz inceledim süper cihaz
google play store yi de yükledim sorunsuz kullanıyor ben bile mi a3 satıp alma taraftarıyım fiyatların biraz düşmesini bekliyorum kızıma 2835 tl ye 9 taksit aldım telekomdan.saygılar
Hocam hard reset atınca tamamen düzeldi mi?

Oyla:

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
Hocam hard reset atınca tamamen düzeldi mi?
yok hocam tam düzelmedi p 40 liteyide sattım kızım kullanamadı google play store bir süre sonra ban yedi gmail olmadığı için sattım samsung note 10 lite aldım kızıma mi a3 ü de mıuı 12 ile kullanıyorum şimdilik sıkılınca stok roma dönerim.

Oyla:

1oxide

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
yok hocam tam düzelmedi p 40 liteyide sattım kızım kullanamadı google play store bir süre sonra ban yedi gmail olmadığı için sattım samsung note 10 lite aldım kızıma mi a3 ü de mıuı 12 ile kullanıyorum şimdilik sıkılınca stok roma dönerim.
Forumdaki mıuı 12 stabil mi hocam nasıl

Oyla:

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
Forumdaki mıuı 12 stabil mi hocam nasıl
beta sürüm ufak tefek hatalar var ama kullanılmayacak gibi değil ben memnun şu anlık parmak izi sorununu ekranı kaldırınca uyandır seçeneği ile sorunsuz kullanıyorum.stok romda telefonun parmak izi sorununu (titreşim sorun)halen çözemediler stok 9 dönsek sorun yok ama 9 dönüncede sensör lerde sorun oluyormuş şimdilik böyle idare ediyorum.

Oyla:
Üst Alt