Rom [Android 10] [AOSP] Redmi Note 8 (ginkgo) MoKee 100.0 OFFICIAL [NIGHTLY]

everest73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eve
Cihazım
lenovo
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Değerli forum üyeleri,
ROM araştırması yaparken yine hiç duymadığım bir AOSP rom ile karşınızdayım ve gecelik güncelleme alan MoKee huzurlarınızda. (Monalte hocam başka cihazlar için o kadar paylaşmış hiç de dikkat etmemişim :D )

GAPPS rom içerisine dahili gelmiyor. GAPPS dosyası flashlamanız gerekecek.

Linkten romu, GAPPS dosyasınu ve varsa Magisk dosyasını indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modunda başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu, varsa magisk dosyasın cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokununuz ve cihazınıza aktardığınız romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır. İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefondaki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.

İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.

Sistem kurulumu tamamlandıktan sonra Twrp / Install kısımından Gapss flashlayınız. Art dalvik /cache yapınız. Reboot - System yapınız.

kurulum adımlarında desteği archesm hocama teşekkür ederim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurup görüntü paylaşan hocalarımız paylaşım yaparsa konuya eklenecektir.
Keyfini çıkarın.. :)

Redmi Note 8[ginkgo] için MoKee OS
Redmi Note 8[ginkgo] için MokeeOS
Root için veya

Yapılan yanlış işlemlerden ve cihazınızda oluşabilecek arızalardan şahsım ve miuiturkiye.net ailesi ASLA SORUMLU TUTULAMAZ.
mokee 10 müzik uygulaması nedir apk olarak bulabilirim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
mokee 10 müzik uygulaması nedir apk olarak bulabilirim
Romun dosyasının içinden çekip alabilirsiniz. Tabi diğer romlarda çalışacağının garantisi yok. Yüksek ihtimalle AOSP native müzik uygulamasıdır.

everest73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eve
Cihazım
lenovo
Konular
1
Romun dosyasının içinden çekip alabilirsiniz. Tabi diğer romlarda çalışacağının garantisi yok. Yüksek ihtimalle AOSP native müzik uygulamasıdır.
Tekrar Stock rom a dönmüştüm fakat müzik player hoşuma gitmişti. İsmini hatırlayamadım

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
merhaba magisk ile root işlemi yapamıyorum klavye bşlukları için modül yüklücem fakat root olmuyor

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
merhaba magisk ile root işlemi yapamıyorum klavye bşlukları için modül yüklücem fakat root olmuyor
Magisk in hangi sürümünü yüklediniz genellikle 23 sürümü işe yarar ama daha eski sürümlerinide deneyin

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Merhabalar, romu kullandım, gayet güzel rom ama ek özellikler için bağış istiyorlar. Türkçe dil desteği de var.

Üst Alt