Rom [Android 10.0] Unofficial Floko Rom V.3.0 [Mİ 6X] [29.02.2020]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Dikkat : Öncelikle cihazınızın bootloader kilidi açık olmalıdır. Şuradan kilidinizi açınız. Genel Bootloader Açma klavuzu
Dikkat : Öncelikle cihazınızda twrp kurulu olmalıdır. Şuradan kurulumu yapabilirsiniz. Rehber - Mi 6x Twrp kurulumu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Adım 1 : Aşağıdaki linkten Dosyaları indiriniz.

Adım 2 :
Cihazı Twrp modundan başlatın. Eğer başka bir romdan veya ilkkez stok romdan geliyorsanız, Wipe menüsünden Dahili hafıza hariç hepsini siliniz. Güncelleme amaçlı burdaysanız wipe yapmadan İndirdiğiniz Aicp romunu, gapps ve magisk dosyasını, cihazınıza atınız.

Adım 3 : Twrp ekranından Romu yükleyiniz. Eğer başka bir romdan geliyorsanız şimdi gapps.zip dosyasını da kurunuz. Eğer güncellemek için buradaysanız gapps kurmayı es geçiniz. Ardından Root istiyorsanız Magisk dosyasını şuan kurunuz.

Adım 4 : Bravo!!! Cihazınıza Romu kurdunuz.

Adım 5 : Bir beğeni ve teşekkürü çok görmeyin
**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
29.02.2020
- İlk yapı
Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....

İndirme Linkleri :
Rom :
Gaps : ( Arm64/10.0/Nano)
Twrp :
Magisk Manager 19.4 Alpha :

Üst Alt