Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A2] 14.02.2020 - Destek Bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
E hocam a2 zaten pixel değilmi?

MI MIX ALPHA cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Mi 9 için pixel 10 romu nezaman cikar acep

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
*** Güncelleme :

Ota üzerinden güncellenebilmektedir. Ayarlar, Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Değişiklik: -

* Ekim Güvenlik Düzeltme Eki

Cihaz Değişikliği:

• MiuiCamera Eklendi
• Grafik blobları LA.UM.8.2.r1-03200’e güncellendi
• Güncelleme Medyası LA.UM.8.2.r1-03200’de
• Perf. BLOB'lar LA.UM.8.2.r1-03200’e güncellendi
• Güncellenmiş Zaman Hizmeti, LA.UM.8.2.r1-03200’e
• Init dosyaları LA.UM.8.2.r1-04300’e güncellendi
• Temizlenmiş Vendor dosyaları
• Güncelleme CAF Medya, Ses ve Görüntü Hals
• Güncellenmiş ve temizlenmiş Ses Yapılandırmaları
• Temel Sepolicy Eklendi
• Volte Bildirimini Gizlendi
• Sinyal gücü artırıldı

Link :

İlk mesaja eklenmiştir. Gapps dahildir, iyi günlerde kullanınız.[/QUOTE]

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
*** Güncelleme :

Ota üzerinden güncellenebilmektedir. Ayarlar, Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

* Ekim Güvenlik Düzeltme Eki

Cihaz Değişikliği:

• MiuiCamera Eklendi
• Grafik blobları LA.UM.8.2.r1-03200’e güncellendi
• Güncelleme Medyası LA.UM.8.2.r1-03200’de
• Perf. BLOB'lar LA.UM.8.2.r1-03200’e güncellendi
• Güncellenmiş Zaman Hizmeti, LA.UM.8.2.r1-03200’e
• Init dosyaları LA.UM.8.2.r1-04300’e güncellendi
• Temizlenmiş Vendor dosyaları
• Güncelleme CAF Medya, Ses ve Görüntü Hals
• Güncellenmiş ve temizlenmiş Ses Yapılandırmaları
• Temel Sepolicy Eklendi
• Volte Bildirimini Gizlendi
• Sinyal gücü artırıldı

Link :

İlk mesaja eklenmiştir. Gapps dahildir, iyi günlerde kullanınız.
[/QUOTE]

Denedinis mi son günçellemeyi stabil durum nasıl ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Denedinis mi son günçellemeyi stabil durum nasıl ?[/QUOTE]

Son güncellemeye beraber miui kamerada eklenmiş. Sorunsuz çalışıyor deneyebilirsiniz

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Denedinis mi son günçellemeyi stabil durum nasıl ?

Son güncellemeye beraber miui kamerada eklenmiş. Sorunsuz çalışıyor deneyebilirsiniz[/QUOTE]

Ben şu kurulum adımlarını ayrıntılı çösebilsem deneyeçeğim satende 3 5 6 adımlarını anlayamadım hala shake~~(klavyede bası tuşlar basmıyor).

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Son güncellemeye beraber miui kamerada eklenmiş. Sorunsuz çalışıyor deneyebilirsiniz

Ben şu kurulum adımlarını ayrıntılı çösebilsem deneyeçeğim satende 3 5 6 adımlarını anlayamadım hala shake~~(klavyede bası tuşlar basmıyor).[/QUOTE]

Hocam twrp yüklüyse adım 3 şunu diyor. Twrp yi açınız dahili hafıza harici cihazı sıfırlayınız.sonra yeniden başlat bölümüne geliniz, orda altta iki adet slot var a ve b. Demin sildiğiniz yer o an seçili slotdu. Şimdi diğer slota tıklayınız ve recoveru restart yapınız. Twrp tekrar açıldı ve yine dahili hafıza hariic cihazı siliniz sıfırlayınız. Sonra cihaza romu atınız ve kurunuz ardından twrp zip dosyasını kurunuz sonra tekrar yeniden başlat bölümüne gelip diğer slotu seçiniz recoveru restart yapınız. Tekrar twrp açılacak. Bu esnada root isterseniz magis mangeri kurunuz. Yoksa yeniden başlat bölümünden cihazı yeniden başlatın. Bu kadar

Son düzenleme:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Ben şu kurulum adımlarını ayrıntılı çösebilsem deneyeçeğim satende 3 5 6 adımlarını anlayamadım hala shake~~(klavyede bası tuşlar basmıyor).

Hocam twrp yüklüyse adım 3 şunu diyor. Twrp yi açınız dahili hafıza harici cihazı sıfırlayınız.sonra yeniden başlat bölümüne geliniz, orda altta iki adet slot var a ve b. Demin sildiğiniz yer o an seçili slotdu. Şimdi diğer slota tıklayınız ve recoveru restart yapınız. Twrp tekrar açıldı ve yine dahili hafıza hariic cihazı siliniz sıfırlayınız. Sonra cihaza romu atınız ve kurunuz ardından twrp zip dosyasını kurunuz sonra tekrar yeniden başlat bölümüne gelip diğer slotu seçiniz recoveru restart yapınız. Tekrar twrp açılacak. Bu esnada root isterseniz magis mangeri kurunuz. Yoksa yeniden başlat bölümünden cihazı yeniden başlatın. Bu kadar[/QUOTE]

Hoçam adımları yaptım şu an 4. adımdayım telefon twrp ekranında dondu kaldı. Twrp açılmıyor öyleçe bekliyor ne yapmam lasım?

Twrpyi yeniden filan açtım fakat pixel dosyalar kopyalanmıyor kaldım böyle

telefonu yeniden başlatında twrp gelmiyor sonsus reboota giriyor her seferinde fastboot ile yapmam gerekiyor twrp açılması için. kalıçı twrp kurlumunu yapmıştım halbü ki

tekrar twrp kalıçı dosyaları atıp kurayım diyorum fakat dosyaları atmıyor kopyalanıyor diyor ve kalıyor öyle

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam twrp yüklüyse adım 3 şunu diyor. Twrp yi açınız dahili hafıza harici cihazı sıfırlayınız.sonra yeniden başlat bölümüne geliniz, orda altta iki adet slot var a ve b. Demin sildiğiniz yer o an seçili slotdu. Şimdi diğer slota tıklayınız ve recoveru restart yapınız. Twrp tekrar açıldı ve yine dahili hafıza hariic cihazı siliniz sıfırlayınız. Sonra cihaza romu atınız ve kurunuz ardından twrp zip dosyasını kurunuz sonra tekrar yeniden başlat bölümüne gelip diğer slotu seçiniz recoveru restart yapınız. Tekrar twrp açılacak. Bu esnada root isterseniz magis mangeri kurunuz. Yoksa yeniden başlat bölümünden cihazı yeniden başlatın. Bu kada

Hoçam adımları yaptım şu an 4. adımdayım telefon twrp ekranında dondu kaldı. Twrp açılmıyor öyleçe bekliyor ne yapmam lasım?

Twrpyi yeniden filan açtım fakat pixel dosyalar kopyalanmıyor kaldım böyle

telefonu yeniden başlatında twrp gelmiyor sonsus reboota giriyor her seferinde fastboot ile yapmam gerekiyor twrp açılması için. kalıçı twrp kurlumunu yapmıştım halbü ki

tekrar twrp kalıçı dosyaları atıp kurayım diyorum fakat dosyaları atmıyor kopyalanıyor diyor ve kalıyor öyle

Hocam, fastboot ekranindayken fastboot flash boot_a twrp.3.1.......img yapınız. Sonra ayni komutu fastboot flash boot_b twrp.3.1…..img yazarak flashlayin. Bu kalıcıdır ve giriş ekranında kalmaz.

Sonra twrp ekranindayken PC te bağlayın twrp ekranında mount bolumunde mtp etkinlestir yazar ona tıklayın pcden dosyaları atin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt