Rom [Android 10.0] Official Havoc OS Rom V.3.2 [Mİ A2] 24.02.2020

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Daha önceden de havoc os ve pixel exp. romlarını kullandım ama bizim forumda rehberleri olmadığı için xda'dan ve google'dan araştırarak kurmuştum. Persist falan yüklememiştim ama aylarca kullandım. Dün akşam da Havoc OS'u yükledim. Ancak bir sorum var.

Stock Android 10'daki geri gelme olayında ekranı sağ ve soldan kaldırıyoruz ya, Havoc OS'da sadece sağ taraftan kaydırma seçeneği var diye geçtim ama yok. Soldan kaydırmayı kapatmak istiyorum. Android 9 Havoc'ta bu seçenek vardı çünkü ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Daha önceden de havoc os ve pixel exp. romlarını kullandım ama bizim forumda rehberleri olmadığı için xda'dan ve google'dan araştırarak kurmuştum. Persist falan yüklememiştim ama aylarca kullandım. Dün akşam da Havoc OS'u yükledim. Ancak bir sorum var.

Stock Android 10'daki geri gelme olayında ekranı sağ ve soldan kaldırıyoruz ya, Havoc OS'da sadece sağ taraftan kaydırma seçeneği var diye geçtim ama yok. Soldan kaydırmayı kapatmak istiyorum. Android 9 Havoc'ta bu seçenek vardı çünkü ?

Mi a2 stock romdan customa geçtiyse ve persist yüklemediyse, android 10 dan 9 stok roma düşerse cihazda bazı sensörler çalışmıyor. Ama custom 10 dan custom 9 a düşerse, çoğu custom rom persist ekli halde geliyor. Ben ise uyarımıyı yapmak zorundayım.

Android 10 havoc çok fazla kullanmadım. Çözümünü bilemiyorum.

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Mi a2 stock romdan customa geçtiyse ve persist yüklemediyse, android 10 dan 9 stok roma düşerse cihazda bazı sensörler çalışmıyor. Ama custom 10 dan custom 9 a düşerse, çoğu custom rom persist ekli halde geliyor. Ben ise uyarımıyı yapmak zorundayım.

Anladım peki Android 10 custom >> Android 10 Stock geçersek de persist gerekli oluyor mu ? Sürümler aynı olunca yani ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özelleştirmesi çok olan veya tavsiye edebileceğiniz/kullandığınız custom rom varmı ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256