Rom [Android 10.0] Official CrDroid Rom V.6.5 [Mİ 6X] 16.04.2020 ota

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba

Tamamen OFFİCİAL sürüm olan bu rom sorunsuz çalışmaktadır.

Adım 1 : Aşağıdaki linkten Rom, gapps ve magisk dosyasını indiriniz.

Adım 2 :
Cihazı Twrp modundan başlatın. Eğer başka bir romdan veya ilkkez stok romdan geliyorsanız, Wipe menüsünden Dahili hafıza hariç hepsini siliniz. Güncelleme amaçlı burdaysanız wipe yapmadan İndirdiğiniz Aicp romunu, gapps ve magisk dosyasını, cihazınıza atınız.

Adım 3 : Twrp ekranından Romu yükleyiniz. Eğer başka bir romdan geliyorsanız şimdi gapps.zip dosyasını da kurunuz. Eğer güncellemek için buradaysanız gapps kurmayı es geçiniz. Ardından Root istiyorsanız Magisk dosyasını şuan kurunuz.

Adım 4 : Bravo!!! Cihazınıza Romu kurdunuz.

Adım 5 : Bir beğeni ve teşekkürü çok görmeyin
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
14.04.2020
ChangeLog :
20.02.2020
+ Kernel upstream to 4.4.213
+ Network Settings Crash Fixed
+ Improved Camera Image Quality
+ Carrier Video Calling Enabled
+ Smart Charge Feature Enabled
+ Some minor Tweaks
+ Source Related Changes
* Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
* Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....

İndirme Linkleri :
CrDroid :

Gaps : ( Arm64/10.0/Nano)
Twrp :
Magisk Manager 19.4 Alpha :

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhaba

Tamamen OFFİCİAL sürüm olan bu rom sorunsuz çalışmaktadır.

Adım 1 : Aşağıdaki linkten Rom, gapps ve magisk dosyasını indiriniz.

Adım 2 :
Cihazı Twrp modundan başlatın. Eğer başka bir romdan veya ilkkez stok romdan geliyorsanız, Wipe menüsünden Dahili hafıza hariç hepsini siliniz. Güncelleme amaçlı burdaysanız wipe yapmadan İndirdiğiniz Aicp romunu, gapps ve magisk dosyasını, cihazınıza atınız.

Adım 3 : Twrp ekranından Romu yükleyiniz. Eğer başka bir romdan geliyorsanız şimdi gapps.zip dosyasını da kurunuz. Eğer güncellemek için buradaysanız gapps kurmayı es geçiniz. Ardından Root istiyorsanız Magisk dosyasını şuan kurunuz.

Adım 4 : Bravo!!! Cihazınıza Romu kurdunuz.

Adım 5 : Bir beğeni ve teşekkürü çok görmeyin
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli.
14.04.2020
ChangeLog :
20.02.2020
+ Kernel upstream to 4.4.213
+ Network Settings Crash Fixed
+ Improved Camera Image Quality
+ Carrier Video Calling Enabled
+ Smart Charge Feature Enabled
+ Some minor Tweaks
+ Source Related Changes
* Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...
* Kurulum öncesi mutlaka Full Nandroid Backup alın....

İndirme Linkleri :
CrDroid :

Gaps : ( Arm64/10.0/Nano)
Twrp :
Magisk Manager 19.4 Alpha :
Elinize emeğinize sağlık..

Üst Alt