Rom [Android 10.0] Unofficial LineageOS 17.0 [Mİ A2] 09.01.2020

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Elinize, emeğinize sağlık hocam...dikkat ediyorum da, takdir edenlerin hepsi başka cihaz kullananlar...Hiç Mi A2 kullanıcıları görünmüyor ama siz yinede güzel paylaşımlarınıza devam edin lütfen
Sanırım forumda ne Mi A2, nede Max 3 kullanıcısı mevcut8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max 3 mit Tapatalk

Hocam inanın 5 dakka önce aynı şeyi ben düşündüm. haha-- Sanırım A2 Rom kurma konusunda ve kurulum aşamalarında kişileri korkutuyor. Birde cihaz henüz orjinal olarak pie de oldugu için insanlar custom romlara pek ihtiyaç duymuyor. Ben paylaşımlara ve güncellemelere elbette devam edeceğim. Hizmetimiz Miui Türkiye forumu için. sun~~

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam inanın 5 dakka önce aynı şeyi ben düşündüm. haha-- Sanırım A2 Rom kurma konusunda ve kurulum aşamalarında kişileri korkutuyor. Birde cihaz henüz orjinal olarak pie de oldugu için insanlar custom romlara pek ihtiyaç duymuyor. Ben paylaşımlara ve güncellemelere elbette devam edeceğim. Hizmetimiz Miui Türkiye forumu için. sun~~
Lütfen bundan böyle benimle aynı şeyleri düşünmemeye gayret edin...ben iyi şeyler düşünemiyorum çünkü bu aralar8=)haha--

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Lütfen bundan böyle benimle aynı şeyleri düşünmemeye gayret edin...ben iyi şeyler düşünemiyorum çünkü bu aralar8=)haha--

handshake~~dance~~dance~~

Güncelleme : 12.09.2019

Link :

Değişiklikler :

• Sabit Safetynet CTS Arızası
• Magisk tam kök desteği sağlandı.
• Sabit Ses Kazaları düzeltildi
• Netflix şimdi çalışıyor
• Chrome Donması düzeltme
• 4.4.192’de Çekirdek Güncellemesi
• Aosp Kamera Uygulaması Eklendi

İlk mesaja eklenmiştir. Güle güle kullanın

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Muhakkak güzel romdur ama verdiğiniz miui rom o kadar iyiki değiştirmeye gerek görmedim.

Çok iyi yaptınız. nod~~ Bu ROM henüz alpha sürümünde. Miui kadar sorunsuz değil . Verdiğim romlari kullanan birilerini görmek ne mutlu :)

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

Forumda nekadar kullanıcı var bilmrm ama çoğu telegram grublarında anlık yazısıyor türkiye grubunda 55 kişi var yabancı grublarda 200 300 kişilik çoğuds bilmiyor aldığı gib kullanıyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Forumda nekadar kullanıcı var bilmrm ama çoğu telegram grublarında anlık yazısıyor türkiye grubunda 55 kişi var yabancı grublarda 200 300 kişilik çoğuds bilmiyor aldığı gib kullanıyor
Telegram da işi bilen veya bildiğini sanan 3-5 kişi vardır ancak, forumda 120k kişi var, her ne kadar aynı cihazı kullanmasalar bile, her zaman ileri derecede Android bilgisine sahip binlerce kişi burada mevcut, tabiki karar sizin

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Telegram da işi bilen veya bildiğini sanan 3-5 kişi vardır ancak, forumda 120k kişi var, her ne kadar aynı cihazı kullanmasalar bile, her zaman ileri derecede Android bilgisine sahip binlerce kişi burada mevcut, tabiki karar sizin

Telegramda her cihazın ayrı grubu var hem telegramda hemde bu forumda olan tanıdıklarımda var burada bı mesaj atınca anında illakı kimse cevap veremez orda anlık yazısma oldu için orda uğraşıyorlar forum ile telegram ayrı tabıkı forumda aradın bişeyi konu başlığı ile çabuk bulursun kullanan yok deyince çoğu yazmıyor orda anlık iş hallediyor ondan yoksa tüm grubları toplasan ordada fazla da sadece a2 6x bıkaç grubu söledim android bilgisi ile cihazı kullanan geliştiren kişinin bilgisi farklıdır a2 kullanmayan biri a2 nin dilini çözümlerini androidin profuda olsa anlamayabılır bu diğer cihazlardada geçerlidir ama a/b cihazları değişik bişey biz 2 taraftada varız sıkıntı yok

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
Bu rom android 9üzerine kurulu. Geliştiriciside xda daki postun altında belirtmiş zaten.

miA2 cihazına gerçek android 10 yüklemek isteyenler şu posttan faydalanabilir. Ama developer preview sürümüdür.

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Bu rom android 9üzerine kurulu. Geliştiriciside xda daki postun altında belirtmiş zaten.

miA2 cihazına gerçek android 10 yüklemek isteyenler şu posttan faydalanabilir. Ama developer preview sürümüdür.

Hocam, başka türlü nasıl olacaktı ? Cihaza henüz android 10 çıkmadı. E dolayisiyla cihaza ait grafik,ses vb driverlarda çıkmadı. Geliştirici arkadaşlar oturup kaynak kod mu yazacaklardi ?

Sunuda ekleyeyim, android 9 ROM üzerine kurulu dediğinizz de sadece ve sadece vendor var. Gerisi full android 10. Ki zaten eğer resmi sürüm cikmadiysa ve de custom romu varsa hepsi.böyledir.

Verdiğiniz linkteki sürümde aynisidir. Orada vendoru android 9 alıyoruz. Zaten dedigim gibi aksi mümkün değil.

Forumumuzu biraz karistirirsaniz sizin verdiginiz linktekine benzer ilgili bir konum var ve oradaki daha stabil. NOT: Kaba bir tabirle, şuan üzerinde bulunduğumuz ROM, altta verdiğim linkteki Google pixel sistem.imajının roma dönüştürülmüş halidir.

Rom - [Android 10.0 ][Mi A2] Stabil Pixel GSİ ROM [ 04.09.2019][GSİ]

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumumuzda resmi dilin Türkçe olduğunu hatırlatalım. Telegramda turkce konusan kişiler hariç diğer gruplarda iseniz iyi bir İngilizceniz yoksa cihaza attığınız her romu ve uygulamayi iyi kontrol edin sorun yaşayabilirsiniz. Forum olarak elbette elimizden geldiği kadar yardim edebiliyoruz. Mia2 cidden farklı bir cihaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

clap~~

Son düzenleme:
Üst Alt