Andorid.process.acore hatası !!! (Geçici Çözüm )

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Şimdiye kadar ilk defa aldığım bir hata . Son güncelleme olan 4.9.5 i yükledikten sonra bu hatayı almaya başladım . internetten baktım ve denemediğim yöntem kalmadı . Bu son güncellemeden sonra özellikle rom türkçeleştirdikten sonra bu hatayı alanlar var mı ?

Edit : Geçici bir çözüm yolu buldum . geçici diyorum çünkü bir sonraki güncel rom u yüklediğinizde bu hata tekrar gelir mi bilemem .

Öncelikle indirdiğiniz orjinal rom içerisinden System/app/ContactsProvider.apk dosyasını kopyalayın telefon hafızasına atın . Daha sonra onu Root Explorer ile System/App içerisine atın ve varolan dosya ile değiştirin .

Daha sonra tekrar orjinal rom içerisinden System/Priv-app/Contacts.apk dosyasını kopyalayıp telefon hafızasına atın .Daha sonra Root Explorer ile System/Priv-app içerisine atarak varolan dosya ile değiştirin .

Bütün işlemler bitince telefonu reset atın . Artık bu hata gelmeyecek .

Not : Bu işlemleri yapınca Rehber ve numara çevirme kısmı tekrar ingilizce olacaktır . Hiç yoktan iyidir deyip idare etmek gerek :)

iwalygenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Cihazım
HtcOneS (S3)
Konular
4
Cvp: Andorid.process.acore hatası !!!

WaTCHMaN pid=9029 dateline=1410088199' Alıntı:
Şimdiye kadar ilk defa aldığım bir hata . Son güncelleme olan 4.9.5 i yükledikten sonra bu hatayı almaya başladım . internetten baktım ve denemediğim yöntem kalmadı . Bu son güncellemeden sonra özellikle rom türkçeleştirdikten sonra bu hatayı alanlar var mı ? yada çözümü bilenler ?
 o hatayı bende ne yaptıysam düzeltemedim. tek çare romu orjinal olarak kullanmak hiç bir değişiklik yapmadan.

Oyla:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: Andorid.process.acore hatası !!!

iwalygenc' Alıntı:
WaTCHMaN pid=9029 dateline=1410088199' Alıntı:
Şimdiye kadar ilk defa aldığım bir hata . Son güncelleme olan 4.9.5 i yükledikten sonra bu hatayı almaya başladım . internetten baktım ve denemediğim yöntem kalmadı . Bu son güncellemeden sonra özellikle rom türkçeleştirdikten sonra bu hatayı alanlar var mı ? yada çözümü bilenler ?
o hatayı bende ne yaptıysam düzeltemedim. tek çare romu orjinal olarak kullanmak hiç bir değişiklik yapmadan.

rom u türkçe yapabildiğim için kullanıyorum yoksa zaten telefonun kendi orjinal rom unu kullanırım . Ama anlamadığım şey şimdiye kadar böyle bir problem yoktu şimdi neden böyle bir hata veriyor . İnş haftayaki güncellemede düzeltirler...

Oyla:
Üst Alt