Yardım Anakart Değişim Sonrası Güncelleme Sorunu

samet 52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
A. Samet
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
2
Merhabalar. Mi note 10 lite cihaza sahibim. Cihaz TR garantili. Cihazdaki simkart tepsisi sorunu yüzünden servise gönderdim ve anakart değiştirilerek tarafıma gönderildi. İmei bilgileri vs de değişti. Cihaz geldiğinde bir güncelleme aldı ve MIUI 12.0.2 ye güncellendi. Servise vermeden önceki sürüm global idi. Şimdi 12.0.2 (QFNEUXM) yüklü. Android 10 sürümü var. Servise vermeden önce Android 11 sistemli en son sürüm yüklü idi. Hiçbir şekilde güncelleme almıyor. Cihaza uygun güncelleme paketini indirip kurmaya çalıştığımda ise "bu kararlı rom yüklenemiyor" diye uyarı veriyor. Cihaz garantili olduğu için de bt kilidini açıp rom atmaya çekiniyorum. Bunun başka bir yolu var mıdır?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-05-16-30-32-223_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-01-05-16-30-32-223_com.android.settings.jpg
    238,4 KB · Görüntüleme: 21

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Bl açmadan başka yol yok ne yazık ki. Bölge değişip yeniden deneyin güncelleme almayı.

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Bl kilitli açıp menşei en son sürüm romu yükleyip bl yı tekrar kilitleyin ben öyle yaptım serviste hiçbir sorun çıkmadı.

samet 52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
A. Samet
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bl açmadan başka yol yok ne yazık ki. Bölge değişip yeniden deneyin güncelleme almayı.
Denedim ama sonuç olumsuz ne yazık ki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kilitli açıp menşei en son sürüm romu yükleyip bl yı tekrar kilitleyin ben öyle yaptım serviste hiçbir sorun çıkmadı.
Servis Genpa . Servisle görüştüm. Ordaki kişi birkaç kişiye daha sordu ve resmi rom olduğu müddetçe bl kilidinin açık olması sıkıntı olmaz dedi. Ama insan güvenemiyor işte. Bahane bulmak istese kilidin açık olmasını bahane edebilir. Ama tekrar kapatılması iyi birşey. O zaman dediğiniz gibi yaparım. Teşekkürler.

Ahmet0715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Merhabalar. Mi note 10 lite cihaza sahibim. Cihaz TR garantili. Cihazdaki simkart tepsisi sorunu yüzünden servise gönderdim ve anakart değiştirilerek tarafıma gönderildi. İmei bilgileri vs de değişti. Cihaz geldiğinde bir güncelleme aldı ve MIUI 12.0.2 ye güncellendi. Servise vermeden önceki sürüm global idi. Şimdi 12.0.2 (QFNEUXM) yüklü. Android 10 sürümü var. Servise vermeden önce Android 11 sistemli en son sürüm yüklü idi. Hiçbir şekilde güncelleme almıyor. Cihaza uygun güncelleme paketini indirip kurmaya çalıştığımda ise "bu kararlı rom yüklenemiyor" diye uyarı veriyor. Cihaz garantili olduğu için de bt kilidini açıp rom atmaya çekiniyorum. Bunun başka bir yolu var mıdır?
bende aynı sorundan müzdaripim 2 aydır neredeyse .

wProtector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Meslek
Çalışmıyor.
Konular
4
İsterseniz şunu bi deneyin bl kilidi kapalıyken de oluyor sanırım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

samet 52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
A. Samet
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende aynı sorundan müzdaripim 2 aydır neredeyse .
Bugün tekrar kontrol ettiğimde son versiyon güncelleme gelmişti. Bana da aylar sonra geldi. Muhtemelen size de gelir ama zamanı belli değil ne yazık ki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsterseniz şunu bi deneyin bl kilidi kapalıyken de oluyor sanırım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Denemeye fırsat olmadan yeni güncelleme geldi. Teşekkürler yardımınız için.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bende bl kilidi açık ve miui 12.0.2 yi kurmuştum. Sonra güncelleme geldi 12.0.3 güncellemesi idi. Halbuki miui 12.5.4 enhanced sürümü gelmişti ve memnun kalmayıp eski sürüme geçmiştim. Sonra güncellemeleri kontrol ettiğimde güncelleme yok demişti. Xiaomi nin sorunu. Telefonunuzda bir sorun yok.

Üst Alt