Yardım Ana Ekran Yedeği Hk.

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Herkese iyi forumlar,

hepinizin bildiği üzere mi cloud üzerinden telefon yedeği aldığımızda bunun içinde ana ekran yedeğide oluyor ve telefona format attığınızda veya yeni bir telefona geçtiğinizde bu yedekten kurulum yaptığınızdaki ayarlar uygulamalar geri yükleniyor. ana ekranda aynı şekilde düzenlediğiniz klasörlenmiş ve sıralı şekilde yükleniyor. ben daha önce bi kaç kere bu özelliği kullandım ve çok beğendim fakat az önce telefonuma format attım formattan sonra uygulamaları geri yüklemeye başladı fakat eskisi gibi düzenlenmiş klasörlenmiş şekilde kurmadı hepsini tek tek ana ekrana atmaya başladı. sizce problem ne olabilir? tekrar bunları klasör klasör ayırmakla uğraşmak istemiyorum :(

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Otomatik ana ekran yedeğini açmamış olabilirsiniz. Bu yüzden yedeklememis olabilir.
Yedek tarihinizi kontrol ettiniz mi

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Otomatik ana ekran yedeğini açmamış olabilirsiniz. Bu yüzden yedeklememis olabilir.
Yedek tarihinizi kontrol ettiniz mi

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
format atmadan önce manuel yedekledim problem olmasın diye ilk defa böyle bişeyle karşılaştım bundan öncede format attım bi kaç sefer her defasında ana ekran olduğu gibi geri gelmişti bu sefer niye böyle oldu anlamadım.

Oyla:
Üst Alt