Yardım Ana ekran düzeni 5x5

onurko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mİ 5
Konular
5
Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir sıfırlamamıştım telefonu ağırlaşmıştı biraz. Sıfırladıktan sonra ana ekran düzenini seçemiyorum. 5x5 kullanıyordum. Malesef temayı yedeklememişim bilmiyordum aynı temayı bulamadım ve onlarca tema denedim ana ekran düzeni değişmedi. Simgeleri klasik olarak kullanabileceğim yada neden böyle olduğu hakkında fikir verebilecek var mı? Nasıl düzeltebilirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir sıfırlamamıştım telefonu ağırlaşmıştı biraz. Sıfırladıktan sonra ana ekran düzenini seçemiyorum. 5x5 kullanıyordum. Malesef temayı yedeklememişim bilmiyordum aynı temayı bulamadım ve onlarca tema denedim ana ekran düzeni değişmedi. Simgeleri klasik olarak kullanabileceğim yada neden böyle olduğu hakkında fikir verebilecek var mı? Nasıl düzeltebilirim.

Hangi rom yüklü hocam

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar.

ana ekranda boş yere uzun basın orada ayarlar çıkar ona tıklayın ana ekran düzeni var 5x5 olmasa da 4x7 var onu deneyebilirsiniz

Oyla:

onurko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mİ 5
Konular
5
ana ekranda boş yere uzun basın orada ayarlar çıkar ona tıklayın ana ekran düzeni var 5x5 olmasa da 4x7 var onu deneyebilirsiniz
Sorunda bu zaten:)

Ana ekran düzeni ayarlanmıyor o ekran yok. İlk mesaja eklemiştim görüntüyü.

Oyla:

mondes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musab
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Merhaba. Yüklediğim resimde uygulamaların hemen üzerindeki noktalarda görüldüğü üzere, ekranda bir sürü boş geçiş sayfaları oluştu. Bunları nasıl silebilirim acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-30-06-24-59-007_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-09-30-06-24-59-007_com.miui.home.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 10
Oyla:

onurko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mİ 5
Konular
5
ben başka yerden girdiniz sandım. Rom değiştirdiniz mi acaba ondan da kaynaklı olabilir
Telefonu ikinci el almıştım. O zaman bir sürü seçenek vardı düzen konusunda. Sonra sıfırladığımda ise kayboldu bu rom falan değişmedim hiç.

Oyla:
Üst Alt