İpucu Amazfit verge saatte alexa kullanimi

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Amazfit verge saatinizde alexayi kullanmak icin yapilmasi gerekenler;

1. Telefonunizdan amazfit uygulamasini acip saat ile telefonun baglantisini kesiyoruz (unpair yapmamiz gerekiyor) ardindan factory reset yapiyoruz.

2. Yeni bir e posta aliyoruz outlook.com ve hotmail.com gibi. Eposta alirken ulkeyi amerikabirlesik devletleri seciyoruz. Telefonun dilini ingilizce yapiyoruz yine usa olarak. United kingdom degil

3. Amazfit uygulamasina aldigimiz e posta ile kayit oluyoruz. Burada da ulkeyi usa olarak seciyoruz.

4. Amazfit uygulamasina giriyoruz yeni eposta ile. Ayarlarimiz geri yuklensin mi diye sordugu her secenege hayir diyoruz.

5. Saat ile amazfit uygulamasini eslestiriyoruz. Saatten dili usa olarak seciyoruz.

Saat ingilizce, telefon ingilizce, aldigimiz e posta ingilizce ve amazfit uygulamasina kayit olurken ingilizce (usa). Sirada amazfit uygulamasinda hesap eklemeye geliyor alexa seceneklerde cikiyor. Adimlari tamamlayarak amazon alexa ile oturum aciyoruz sonucu gorsellerle gosteriyorum. Saat turkce olmadigi gibi alexa da turkce degil. Daha iyi kullanim icin internetten amazon alexa uygulamasini indirebilirsiniz apk olarak.

Ekli dosyalar

• 20200711_184228.jpg
    20200711_184228.jpg
    992,6 KB · Görüntüleme: 76
  • 20200711_184243.jpg
    20200711_184243.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 70

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Bu arada eklemeyi unutmusum.

Amazfit uygulamasi ve saat yazilimi son surumdeyken yaptim bunlari. Su versiyon bu yazilim olmazsa olmaz degil. En son guncel versiyonlarda uyguladim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt