Yardım Amazfit Verge Lite Adım Sayar Sorunu

forevermore07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Verge Lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, cihazım amazfit verge lite dört gün önce sıfır olarak satın aldım. İphone 7 plus cihazım, mifit uygulaması kurup başarılı şekilde eşleştirdim senkronize vs sorunsuz oluyor.

benim problemim adım sayma sorunu. İster gps ile yürüyüş başlatayım, ister normal kendi adımımı saysın Amazfit verge lite inanılmaz derecede adımlarımı az sayıyor. Defalarca kendim İçimden sayarak / iphone adım sayarı / başla spor bileklikler (Samsung vs) ile karşılaştırarak test ettim.

Amazfit Normalde 1000 adım sayması gerekirken 600-650 bandında sayıyor. Diğer cihazlar 10.000 adımı bulduğunda amazfit saatte ve mifit uygulamasında en fazla 6000-6500 görünüyor. Bunun nedeni ve çözümü nedir
( saat ve telefon yazılımları en güncel yazılımlar, saat sürekli kolunda takılı)
Yardımlarınız için teşekkür ederim saati iade etmek istemiyorum, çünkü adım saymak amacıyla satın aldım.

mehmetalibrn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmetalibrn
Cihazım
asus
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, cihazım amazfit verge lite dört gün önce sıfır olarak satın aldım. İphone 7 plus cihazım, mifit uygulaması kurup başarılı şekilde eşleştirdim senkronize vs sorunsuz oluyor.

benim problemim adım sayma sorunu. İster gps ile yürüyüş başlatayım, ister normal kendi adımımı saysın Amazfit verge lite inanılmaz derecede adımlarımı az sayıyor. Defalarca kendim İçimden sayarak / iphone adım sayarı / başla spor bileklikler (Samsung vs) ile karşılaştırarak test ettim.

Amazfit Normalde 1000 adım sayması gerekirken 600-650 bandında sayıyor. Diğer cihazlar 10.000 adımı bulduğunda amazfit saatte ve mifit uygulamasında en fazla 6000-6500 görünüyor. Bunun nedeni ve çözümü nedir
( saat ve telefon yazılımları en güncel yazılımlar, saat sürekli kolunda takılı)
Yardımlarınız için teşekkür ederim saati iade etmek istemiyorum, çünkü adım saymak amacıyla satın aldım.
senin saatinde sorun olabilir

Oyla:

Fahcan33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fahri
Cihazım
Xiaomi Note 8 p
Konular
7
Adımı metre olarak sayıyor bilginiz olsun attıgınız adım büyükse adımınız fazla küçükse eksik gözüke bilir

Oyla:

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
Amazfit yazılımında adımınızın mesafesini, davranış şekillerinizi (koşma vb) tanımlayın. Ondan sonra doğru sonuçlar alacaksınız.

Oyla:

Frank06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1

Hocam bende yeni aldım yalnız bu adım saymıyor kolumu sayıyor kolumu hareket ettirmeden yürursem adım saymıyor kolumu sallarsam saymaya başlıyor

Oyla:
Üst Alt