Amazfit Pace

yapbozMA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
samsung
Konular
1
amazfit akilli saatimi ingilizce dil destegi ile kullanirken bugun bir sorun olsu telefonun saati ile arasinda bir saat fark vardi tel 15:30 u gosterirken saat 14:30 u gosteriyorddu ne yaptoysam duzelmedi sonra saattin more setting menusunden fabrika ayarlarina geri don dedim sonrasinda aclista gelen kare kodu defalarca ve farkli qr kod okuyucularla okutmama ragmen hep {"code":-2001,"message":"Not found"} bu hata mesajini aliyorum haliyle kurulum yapamiyorum acil yardim lutfen.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Telefonunuzun dilini ingilizce yapıp öyle eşleştirin, sorun düzelecektir.

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
Peki saat olayını nasıl düzelteceğiz, benim de 1 saat önde gidiyor düzgün eşleştirme yapmış olmama rağmen, bende fabrika ayarlarinami dondureyim

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Peki saat olayını nasıl düzelteceğiz, benim de 1 saat önde gidiyor düzgün eşleştirme yapmış olmama rağmen, bende fabrika ayarlarinami dondureyim

Siz telefonunuzdan saat dilimini +3 olarak ayarladıktan sonra saatiniz de aynı saati gösterecektir.

Ata___kan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ata
Cihazım
Redmi pro
Konular
0
Telefondaki uygulamayı kaldırıp, bluetooth eşleşmeyi kaldırıp, tekrar uygulamayı yüklerseniz eşleşme olacaktır.
Ben uygulamayı kaldırıp tekrar kurmuştum. Kare kodu istedi saatte karekdu bulamayınca fabrika ayarlarına yükleyip eşleşme sağlayabildim.

Ayrıntılı inceleme için:

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Merhaba iyi gunler aynı zaman problemini bende yaşıyorum. Saatin zamanı 1 saat ilerde gidiyor. Bir çok sey denedim duzelmedi daha dogrusu soyle anlatayim telefonu ingilizce kullaniyorum bu yuzden berhangi bir baglanmama gibi sorun yasamiyorum. Saati wifi e baglayip update yaptigimda saat duzeliyor dogru gosteriyor fakat telefondan uzaklasip baglanti koptugunda ve telefona yaklasip tekrar baglandigimda saat yine bir saat ileri gosteriyor. Bunu cozebilen varsa ve yardimci olursa cok sevinirim.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

turgutterzi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
5
telefonunuzun saatini normal Türkiye 'ye göre ayarlayın. İlk eşleşmeden sonra ileri veya geri olacak. Sonra saati kapatıp açın düzeliyor. Bu ara telefonunuzun dile ingilizce olsun. Saat ayarı düzeldikten sonra telefonunuzu türkçe ye çevirebilirsiniz.

Zizz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ziya
Cihazım
I phone
Konular
0
telefonunuzun saatini normal Türkiye 'ye göre ayarlayın. İlk eşleşmeden sonra ileri veya geri olacak. Sonra saati kapatıp açın düzeliyor. Bu ara telefonunuzun dile ingilizce olsun. Saat ayarı düzeldikten sonra telefonunuzu türkçe ye çevirebilirsiniz.
[doublepost=1515366690,1515366600][/doublepost]Ben saati yeni alıcam aldığımda kurulum için telefonumun dilini önce İngilizce yapıp kurulumdan sonra Türkçe ye çevirirsem stabil kullanabilir miyim acaba kesin olarak?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
[doublepost=1515366690,1515366600][/doublepost]Ben saati yeni alıcam aldığımda kurulum için telefonumun dilini önce İngilizce yapıp kurulumdan sonra Türkçe ye çevirirsem stabil kullanabilir miyim acaba kesin olarak?
Saatin guncellemelerini yaptiktan sonra kullanabilirsiniz ;)

Üst Alt