Amazfit pace zamanı 1 saat ileri gösteriyor

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Merhaba iyi günler. Gearbest üzerinden amazfit pace aldım ve dun elime ulaştı cihaz güzel telefonu ingilizce kullandiğım icin hicbir kopma veya baglanti sorunu yasamadim. Tek bir sorunum var saatin zamani telefondan 1 saat ileri gösteriyor. Bu sorunu yaşayıp çözebilen varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Konu başlıkları büyük harflerle açmak yasaktır konu başlığı tekrar düzenlendi, iyi forumlar.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Merhaba iyi günler. Gearbest üzerinden amazfit pace aldım ve dun elime ulaştı cihaz güzel telefonu ingilizce kullandiğım icin hicbir kopma veya baglanti sorunu yasamadim. Tek bir sorunum var saatin zamani telefondan 1 saat ileri gösteriyor. Bu sorunu yaşayıp çözebilen varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.

Saati yeniden başlatmayı denediniz mi? Eğer sorununuz çözülmezse unpair yaptıktan sonra tekrar pair yaparak deneyin. Cihaz saat ayarını senkronizasyon ile telefon üzerinden alıyor.

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Hem telefondan unpair yaptim hem saati factory reset yaptım duzelmedi. Time zone ile alakalı olabilir mi benim telefon İstanbul olarak ayarlı.

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Saati yeniden başlatmayı denediniz mi? Eğer sorununuz çözülmezse unpair yaptıktan sonra tekrar pair yaparak deneyin. Cihaz saat ayarını senkronizasyon ile telefon üzerinden alıyor.
Aslında şöyle anlatayım telefonu wifiye bagliyorum saatin ayarlarindan update kontrolu yaptigimda duzeliyor saati dogru goateriyor fakat telefondan uzaklasyigimda yani baglanti koptugunda tekrar yakinlastigimda otomatik baglaniyor fakat saat yine 1 saat ileri kayiyor.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Aslında şöyle anlatayım telefonu wifiye bagliyorum saatin ayarlarindan update kontrolu yaptigimda duzeliyor saati dogru goateriyor fakat telefondan uzaklasyigimda yani baglanti koptugunda tekrar yakinlastigimda otomatik baglaniyor fakat saat yine 1 saat ileri kayiyor.

Saat üzerinde timezone settings varmı acaba, saatin global sürümünü çok kısa süre kullandığım için ayarlar aklımda pek kalmamış, ben kullanırken hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Saatin firmware güncellemelerini yaptınız mı hocam?

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Guncelledim. Saattede time zone ayarı yok telefondada saati kaca ayarlarsam 1 saat fazla gosteriyor. Mi band im de var hic boyle bir problemle karsilasmamistim.

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Saat üzerinde timezone settings varmı acaba, saatin global sürümünü çok kısa süre kullandığım için ayarlar aklımda pek kalmamış, ben kullanırken hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Saatin firmware güncellemelerini yaptınız mı hocam?
Guncelledim. Saattede time zone ayarı yok telefondada saati kaca ayarlarsam 1 saat fazla gosteriyor. Mi band im de var hic boyle bir problemle karsilasmamistim.

HanSolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mı 5s
Konular
6
Sanırım sorunu çözdüm. Telefondan otomatik saat ayarini kaldirdim. Time zonu +3 olan bagdata ayarladim ikiside esitlendi.

reklam80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi5 plus
Konular
16
Bir şey sorabiliriyim bende bu üründen almak istiyorum. Gümrük vergisi ne kadar alıyorlar, ne kadar zamanda geliyor.

Üst Alt