Tema Amazfit Pace ve Stratos için Temalar

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Merhaba ilgili yer alan apk biçimindeki temaları kullanarak saatinize farklı ve güzel tasarımlar kazandırabilirsiniz. Temaların yer aldığı telefondaki görseli paylaşıyorum.
Maalesef şarj standım henüz gelmediği için saate dair SS leri paylaşamıyorum :)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Umalımki adama bira ısmarlayan çok olurda oda severek yaptığı bu işi dahada severek yapar ve analog arayüzlerdede gayet başarılı çalışmalar çıkarır
Pegasus__ hocam konuyu açtın devamınıda bekliyoruz takipteyiz evelallah
Selametle hocam

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Umalımki adama bira ısmarlayan çok olurda oda severek yaptığı bu işi dahada severek yapar ve analog arayüzlerdede gayet başarılı çalışmalar çıkarır
Pegasus__ hocam konuyu açtın devamınıda bekliyoruz takipteyiz evelallah
Selametle hocam

Teşekkür ederim Kıymetli hocam keşke bilgi birikimim olsa bende böyle güzel çalışmlar çıkarabilsem. Ama çıkran arkadaşlarada eşekkürlerimizi sunalım.
Destek kısmı konusunda katılıyorum size :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Teşekkür ederim Kıymetli hocam keşke bilgi birikimim olsa bende böyle güzel çalışmlar çıkarabilsem. Ama çıkran arkadaşlarada eşekkürlerimizi sunalım.
Destek kısmı konusunda katılıyorum size :)

Bilgi birikimi dersen külahları değişiriz hocam bende bir B.k yok çünkü iki dijital saat apk indirdim ama ne ettiysem becerip te yapamadım özelden yada buradan bir ufak anlatsan bu sığır kardeşine (aslında bende sıkıntı yokta ruh öküzüm biraz mal o hiç anlamıyor) :-B

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bilgi birikimi dersen külahları değişiriz hocam bende bir B.k yok çünkü iki dijital saat apk indirdim ama ne ettiysem becerip te yapamadım özelden yada buradan bir ufak anlatsan bu sığır kardeşine (aslında bende sıkıntı yokta ruh öküzüm biraz mal o hiç anlamıyor) :-B

Estağfurullah Hocam Ne demek. Bilgi birikimi konusunda hiç kimsenin eline su dökecek konumda değilim.

Hocam tüm sürücüler yüklü ve bl kilidi açık ise.

program ile yükleyebilirsiniz :) cihazı bağlayın ve uygun her apk dosyasını yükleyip kaldırabilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile... :)

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Estağfurullah Hocam Ne demek. Bilgi birikimi konusunda hiç kimsenin eline su dökecek konumda değilim.

Hocam tüm sürücüler yüklü ve bl kilidi açık ise.

program ile yükleyebilirsiniz :) cihazı bağlayın ve uygun her apk dosyasını yükleyip kaldırabilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile... :)

Hocam senin bu saydıkların için pc şartmıdır
Yoksa apk ları kurdum çalıştır dedim geriye saati pc ye bağlayıp yüklemek falan kaldıysa yalan olduk sayılır evde eski bir lap top var komutu 3dakka sonra algılıyor benim beyin 5dakka sonra algılıyor ikimiz biraraya gelip de bu iş hayatta olmaz selametle hocam

Üst Alt