Çözüldü Amazfit Pace Spotify Kontrolü

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Merhaba arkadaşlar,

Amazfit Pace kullanıcısıyım saati ilk aldığımda spotify dinlerken saat üzerinden kontrol edebiliyordum. Fakat şuanda kontrol edemiyorum sadece telefonun kendi müzik uygulamasının kontrolü yapılıyor. Hem saati hemde telefondaki uygulamayı kurcaladım ama bir çözüm bulamadım maalesef. bilgisi olan var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar,

Amazfit Pace kullanıcısıyım saati ilk aldığımda spotify dinlerken saat üzerinden kontrol edebiliyordum. Fakat şuanda kontrol edemiyorum sadece telefonun kendi müzik uygulamasının kontrolü yapılıyor. Hem saati hemde telefondaki uygulamayı kurcaladım ama bir çözüm bulamadım maalesef. bilgisi olan var mı?

uygulama güncellenince ayarların yerleri değişmiş şimdi kurcalarken buldum arkadaşlar. Aynı sıkıntıyı yaşayan olursa uygulamaya girdiğinizde sağ alt köşede profili tıklıyorsunuz sonrasında cihazlarımdan Amazfit Pace 'e tıklıyorsunuz, daha sonra bildirim ayarlarına tıkladığınız da müzik uzaktan kumandası seçeneğini aktif edince spotify'ı saat üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ama eskisi gibi saatdeki sayfalarda çıkmıyor kumanda ekranı, bildirim panelinde çıkıyor. Uygulama güncellendikten sonra her şey çok karışık olmuş :/

Son düzenleme:
Üst Alt