Yardım Amazfit pace QR kod problemi

Paspanukas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayberk
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
Merhaba güncelleme geldikten sonra saat kasmaya başladı diye format attım fakat QR kodunu okutmaya çalıştığım zaman "You can pait only one piece of the same type of watch" uyarısı alıyorum bağlanmıyor Bluetooth eşleştirmesini kaldırıp tekrar bağladım ve programı kaldırıp tekrar yükledim fakat düzelmedi telefon dilini ingilizce yapıpta denedim yine olmadı yardımcı olurmusunuz

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Aynı tip saatten bir adet eşleyebilirsiniz uyarısı vermiş, amazfit watch içinden saatin eşleşme durumunu kontrol edin. Sorun devam ediyorsa başka bir telefon veya başka bir hesapla yeniden eşleştirmeyi deneyebilirsiniz ;)

Oyla:

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Merhabalar,
Yeni konu başlığı açmak istemedim. Yeni aldığım amazfiti, telefondaki uygulamasında yanlışlıkla unpaired yaptım. Tekrar eşleşmek için qr kod istiyor. Ne yapmam gerekli. Format atmadan bir çözüm yolu var mı ? (Saat de qr code nereden çıkıyor. Bulamadım.)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,
Yeni konu başlığı açmak istemedim. Yeni aldığım amazfiti, telefondaki uygulamasında yanlışlıkla unpaired yaptım. Tekrar eşleşmek için qr kod istiyor. Ne yapmam gerekli. Format atmadan bir çözüm yolu var mı ? (Saat de qr code nereden çıkıyor. Bulamadım.)
??????????????????

Son düzenleme:
Oyla:

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Bende eşleştiremiyorum. iOS'ta da denedim ingilizce dilinde de denedim qr ekranını geçemiyorum

Oyla:

ASLİNDA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
asli
Cihazım
ıphone 7 plus
Konular
0
bende aynı sorunu yasıyorum

Oyla:

Azemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Amezfit verge
Konular
0
Bende qr ekranında kaldım Bluetooth bağlantısı kapalı diyor başka işlem yapamıyorum qr kodsuz giriş yapayım dedim telefon görmüyor

Oyla:
Üst Alt