Soru Amazfit Pace Pil Sorununu Nasıl Çözerim?

editor83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Amazfit pace
Konular
1
Merhabalar, Saati 6 ay kullanmış birinden aldım, 1.5 yıl garantisi devam etmekte, hiç bir sıkıntı görmedim aldığımdan beri sadece birşey haricinde. Aldığım kişi ROM kurdum ve normalde 3 gün giden bataryası 1 gün zor gitmeye başladı dedi. Kurulu ROM 1.3.8a. Romda sıkıntı mı var yoksa biryerlerden birşeyleri kapatmam mı gerekiyor. Çok çabuk bitiyor çünkü. Örneğin akşam kolumdayken yattım şarj %86 dı sabah kalktım %38'e düşmüş. Bırakın 3 günü yarım günü bile çıkartamaz. ROM ile mi alakalı, öyleyse en stabili hangisi? Hangisini kurmalıyım? Teşekkürler.

Çınar45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çınar
Cihazım
Amazfit pace
Konular
1
sıkıntısız kullandığım amazfit pace sabah kalktığımda kapalı buldum. açmak istediğimde ekran yanıyor hiçbir ekran gelmeden kapanıyor. yardımcı olursanız sevirim

Oyla:

Mustafa2018

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Smrtwtchfun
Cihazım
Amazefit Pace
Konular
0
Aynı durum ben de oldu. Şarj olmuyor ve haliyle açılmıyor. Kimden destek alabiliriz?

Oyla:

Burak Cengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak Cengiz
Cihazım
Xiaomi Pocophon
Konular
1
Hocam verdiğim tool u Windows PC ye indirin

Orada bir program şeklinde zaten

Orada
Bootloader kilitleme açma
APK yükleme
İngilizce yapma
Fastboot moda alma
...

Gibi birçok seçenek olacak

En altta orijinal rom yükleme diye bir yer olacak tıklayın mega sitesine yönlendirecek EN ve CN olmak üzere iki farklı rom var EN olanı indirin

Zip dosyası şeklinde olacak tekrar oraya gelin zip dosyası seçin ve yükleyin

Cihaz açılınca USB çekin telefon ile senkronize edin 1.3.8a güncellemesi gelecek yapın sonra tekrar bağlayıp programda bootloader kilitleme yerinde bootloader kodunuzu yazıp kilitleyin

Windows PC başına geçince özelden attığım numaradan bana ulaşın teanviewer ile de yaparız

Kardesim selam bende dun hepsiburadadan aldim turkce karakter apk yukledim sarjim 1 gunde %70 gitti nasil cozcez

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Kardesim selam bende dun hepsiburadadan aldim turkce karakter apk yukledim sarjim 1 gunde %70 gitti nasil cozcez

Bence orjinal yazılıma dön çünkü son gelen güncelleme ile daha iyi oldu bildirimler sorunsuz ve Türkçe karakter uyumlu birde zaten her güncelleme ile bir dil ekleniyor yakında Türkçe gelir

Oyla:

Burak Cengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak Cengiz
Cihazım
Xiaomi Pocophon
Konular
1
Bence orjinal yazılıma dön çünkü son gelen güncelleme ile daha iyi oldu bildirimler sorunsuz ve Türkçe karakter uyumlu birde zaten her güncelleme ile bir dil ekleniyor yakında Türkçe gelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kanka nasil doncez ben biraz ketoyum link falan varmi yuklemeyi anlatirmisin sana zahmet

Oyla:

Takoz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burcu
Cihazım
Lgg4
Konular
0
son güncelleme sonrası aynı pil sorunu bende de oluştu tool ile orjinal 1.3.0n versiyonunu yükledim evet güncellemeler geliyor ama sonrasında güncelleme dosyası yüklenemedi diyerek hata veriyor. :/ en eski sürümde takılı kaldım. pil hala hızlı tükeniyor :/ çözüm bulan? önerisi olan?

Oyla:

furknchngr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
d802
Konular
0
son güncelleme sonrası aynı pil sorunu bende de oluştu tool ile orjinal 1.3.0n versiyonunu yükledim evet güncellemeler geliyor ama sonrasında güncelleme dosyası yüklenemedi diyerek hata veriyor. :/ en eski sürümde takılı kaldım. pil hala hızlı tükeniyor :/ çözüm bulan? önerisi olan?
Ayni sorun bende de oldu hocam son güncelleme saatin ağzına yaptı 10 gün giden bataryam şimdi 1gün gitmiyor ilk sürüme geçtim ha benim ki tekrar güncelleme aldı 2.8.0.5 e geçtim yani 10 gün giden sürüme geçtim ama yine aynısı sarj 1 günde bitiyor. Bir türlü çözüm bulamadım. Sen bulursan ya da okuyanlar bulursa yardimci olursa sevinirim.

Oyla:

walkerozgur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür Can
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar
Eski bi konuyu canlandırmış olacağım
Bende 1 senedir kullanıyodum şarjı 7-10 gün arası gidiyordu bi anda 1 gün bile gitmemeye başladı, 6-8 saat falan gidip kapanıyor
Hiç rom atmadım herşey fabrika standardı, mevcut güncellemeleri yapıyorum
Pil'den diye düşündüm ama hiçbiryerde yedek pil bulamadım
Ne yapabilirim?

Oyla:

reklam80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi5 plus
Konular
16
Benimde saatin şarzı 12 saat gidiyor. 2.el almıştım, saati 6 aydır kullanıyorum. Sıkıntı yoktu

Rom sürümü + 2.8.0.5

Oyla:

aysberg5506

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Yigit
Konular
0
Hocam merhaba
Aynı sorun bende de var mümkünse arkadaşa vermiş olduğun programlar şayet elinde mevcut ise rica etsem bana da gönderebilir misin?
Hocam verdiğim tool u Windows PC ye indirin

Orada bir program şeklinde zaten

Orada
Bootloader kilitleme açma
APK yükleme
İngilizce yapma
Fastboot moda alma
...

Gibi birçok seçenek olacak

En altta orijinal rom yükleme diye bir yer olacak tıklayın mega sitesine yönlendirecek EN ve CN olmak üzere iki farklı rom var EN olanı indirin

Zip dosyası şeklinde olacak tekrar oraya gelin zip dosyası seçin ve yükleyin

Cihaz açılınca USB çekin telefon ile senkronize edin 1.3.8a güncellemesi gelecek yapın sonra tekrar bağlayıp programda bootloader kilitleme yerinde bootloader kodunuzu yazıp kilitleyin

Windows PC başına geçince özelden attığım numaradan bana ulaşın teanviewer ile de yaparız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt