Soru Amazfit Pace Mikrofon

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Merhaba dün çinden almış olduğum amazfit pace saatim bana ulaştı.Çok güzel bir cihaz fiyatına göre.Forumda yeniyim.Araştırma yapıyorum.İnternette amazfit pace için mikrofon var diyorlar?Devredışı falan deniliyor.Bu konuda bilgisi olan varmı?Aktif edilebiliyor mu?Saygılar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Ses kaydedici uygulamasını yüklediğimde ek her hangi bir işlem yapmadan çalışmıştı.
bende ekledim kaydetti başta sonra tekrar açtığımda basıyorum başlatıp sonlandırıyor.Saati bilgisayara bağlıyorum.Dosyalarda kayıtlı sesler yok?Birde sesli komut gelecek diyorlar

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
bende ekledim kaydetti başta sonra tekrar açtığımda basıyorum başlatıp sonlandırıyor.Saati bilgisayara bağlıyorum.Dosyalarda kayıtlı sesler yok?Birde sesli komut gelecek diyorlar

Açıkçası sadece uygulamayı yükledim ve ses kaydı yapıp yapmadığına baktım. Yaptığı kaydın dinlenip dinlenmediğini bile test etmedim ve şu an saat yanımda değil bu nedenle test edemiyorum. Saati yanında olan bir arkadaş test edip bilgi verecektir.

Sesli komut ise şu an için desteklenmiyor. Gelecek rom güncellemelerinde beklenen özelliklerden bir tanesi fakat gelmeden net bir şey söylemek zor.

Oyla:

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Açıkçası sadece uygulamayı yükledim ve ses kaydı yapıp yapmadığına baktım. Yaptığı kaydın dinlenip dinlenmediğini bile test etmedim ve şu an saat yanımda değil bu nedenle test edemiyorum. Saati yanında olan bir arkadaş test edip bilgi verecektir.

Sesli komut ise şu an için desteklenmiyor. Gelecek rom güncellemelerinde beklenen özelliklerden bir tanesi fakat gelmeden net bir şey söylemek zor.
inşallah yardımcı olurlar.Sesli komut gelirse özellikle siri için bomba olur.Beklemedeyim :)

Oyla:

AbdulkadirGUNAY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Samsung G. J2
Konular
1
Merhaba, bende saati bugün aldım bir kaç sorum var ancak. Uygulama nasıl yükleniyor?

Oyla:
Üst Alt