Soru Amazfit Pace Bluetooth Kulaklık Bağlantı Sorunu

sms48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar Murat
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
2.8.1.0
Telefon Modeli
Lenovo P1
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba yeni aldığım Mi Amazfit Pace akıllı saatimin herşeyi düzgün çalışıyor ama saat üzerinden müzik dinlemek için bluetooth kulaklık bağlamak istediğimde bir süre bağlanmak için kulaklığı arıyor ama sonra arama sonlanıp saat ana ekranına geri dönüyor. Jabra marka iki adet kulaklıkla denedim ama sonuç aynı. Bu sorunla karşılan başka kullanıcılar var mı ? Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

sms48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar Murat
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnsanın kendi sorununu çözmesinden daha güzel ne olabilir. Sonunda amazfit pace saatimin 4.0 dan daha düşük bir versiyonda bir bluetooth kulaklığı göremediğini kendi kendime öğrenmiş oldum. 4.1 Xiaomi Kablosuz Spor Kulaklığı saatimle tanıştırarak sorunumu çözmüş oldum. Saati olup müzik dinlemek isteyenlere tek tavsiyem 4.0 dan daha yüksek versiyonda bir kablosuz kulaklığa sahip olmaları. Ayrıca amazfit huami'nin destek ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
İnsanın kendi sorununu çözmesinden daha güzel ne olabilir. Sonunda amazfit pace saatimin 4.0 dan daha düşük bir versiyonda bir bluetooth kulaklığı göremediğini kendi kendime öğrenmiş oldum. 4.1 Xiaomi Kablosuz Spor Kulaklığı saatimle tanıştırarak sorunumu çözmüş oldum. Saati olup müzik dinlemek isteyenlere tek tavsiyem 4.0 dan daha yüksek versiyonda bir kablosuz kulaklığa sahip olmaları. Ayrıca amazfit huami'nin destek ekibine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Hocam ufak bir ek bilgi vermek gerekirse olurda bağlantı kopar ve tekrar kurmak istersen kulaklığın açma kapama tuşunu basılı tutup ışıkların beyaz, kırmızı sıralı yanıp sönmesi sağlamak ve ardından Bluetooth ile tekrar dan çince yazıları görüp bağlanmak
Selametle hocam

Oyla:

sms48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar Murat
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ufak bir ek bilgi vermek gerekirse olurda bağlantı kopar ve tekrar kurmak istersen kulaklığın açma kapama tuşunu basılı tutup ışıkların beyaz, kırmızı sıralı yanıp sönmesi sağlamak ve ardından Bluetooth ile tekrar dan çince yazıları görüp bağlanmak
Selametle hocam
Teşekkür ediyorum.

Oyla:
Üst Alt