Rehber Amazfit Pace Akıllı Saate Uygulama Yükleme

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Uygulamaları Amazfit Pace saatimize yüklemek için iki yöntem bulunmaktadır.

1- kullanarak:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2- komutları kullanarak:
- adb shell pm list packages - saatimizdeki yüklü uygulamaları listemelek için kullanılan komut
- adb install dosyaadı.apk - saatimize uygulama yüklemek için kullanılan komut
- adb uninstall uygulama.adı - uygulamaları kaldırmak için kullanılan komut (uygulama listesinde görünen uygulama adını yazınız örn: com.saglia.amazgallery)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

-adb shell ime enable com.whirlscape.minuum/.MinuumKeyboardService mSettingsActivityName=com.whirlscape.minuum.Minuum PreferenceActivity
-adb shell ime set com.whirlscape.minuum/.MinuumKeyboardService mSettingsActivityName=com.whirlscape.minuum.Minuum PreferenceActivity
-adb shell ime disable com.huami.watch.input/.HuamiIME mSettingsActivityName=com.huami.watch.input.SetupActivity

* Varsayılan giriş yöntemi ile devam etmek için saatinizden wifi seçimi menüsüne giriniz.
- Klavye geçişlerinde (minuum - huami) komut yazmaya gerek kalmadan saat üzerinden geçiş yapmamızı sağlayan uygulama.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bluering

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hocam amazfit 2 ile 2S arasındaki farklar nedir acaba bilgi verir misiniz biliyorsanız.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Masraf çıkarmasak :D
Hocam size amazfit 2 yakışır.Hasan hocamın saati yolda ilk incelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
[doublepost=1517925292,1517924771][/doublepost]
Hocam amazfit 2 ile 2S arasındaki farklar nedir acaba bilgi verir misiniz biliyorsanız.
Farkı aşağıdaki gibi hocam.
Xiaomi HUAMI AMAZFIT Stratos SmartWatch 2 & 2S, artık geleneksel bir spor takipçisi gibi görünmüyor ancak en iyi siyah ve saat tasarımında kendini gösteriyor. Üst sınıf 2S modeli, 2.5D camın gösterisi kullanılmaktadır. Smartwatch 2 versiyonda sunuluyor: Amazfit 2 (şık versiyon) ve Amazfit 2S (premium). Teknik istatistikler her sürümde aynı, fark kullanılan cam ve bilezikler yatıyor. Aynı eski model, düz bir cam ve plastik kayış ile birlikte geliyor. 2.5D cam ve deri esaslı kayış ile en yüksek oranlı model. Amazfit tamamen sportif ve dinamik bir düzen üzerine kurulu.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam size amazfit 2 yakışır.Hasan hocamın saati yolda ilk incelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
[doublepost=1517925292,1517924771][/doublepost]
Farkı aşağıdaki gibi hocam.
Xiaomi HUAMI AMAZFIT Stratos SmartWatch 2 & 2S, artık geleneksel bir spor takipçisi gibi görünmüyor ancak en iyi siyah ve saat tasarımında kendini gösteriyor. Üst sınıf 2S modeli, 2.5D camın gösterisi kullanılmaktadır. Smartwatch 2 versiyonda sunuluyor: Amazfit 2 (şık versiyon) ve Amazfit 2S (premium). Teknik istatistikler her sürümde aynı, fark kullanılan cam ve bilezikler yatıyor. Aynı eski model, düz bir cam ve plastik kayış ile birlikte geliyor. 2.5D cam ve deri esaslı kayış ile en yüksek oranlı model. Amazfit tamamen sportif ve dinamik bir düzen üzerine kurulu.

Emrah hocam kanıma girdi. Amazefit yolda hocam :D

rcx21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Amazfit
Konular
0
Hocam Twitter Facebook veya Facebook lite vb uygulama apk leri de yüklenebilir mi deneyen var mı acaba ?

Üst Alt