Soru Amazfit modelleri sizce hangisi?

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Arkadaslar malum akilli saat almak istiyorum hoşuma giden birkac uygun fiyatli model oldu sevgilimle birlikde 2 tane siparis vermeyi düşünüyorum.
1- Amazfit birde lite modeli var farki ne bilmiyorum
2-amazfit bip pro
3- Haylou solar s5
Bu modeller arasında hangisini almaliyim kararsiz kaldim.

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Arkadaslar malum akilli saat almak istiyorum hoşuma giden birkac uygun fiyatli model oldu sevgilimle birlikde 2 tane siparis vermeyi düşünüyorum.
1- Amazfit birde lite modeli var farki ne bilmiyorum
2-amazfit bip pro
3- Haylou solar s5
Bu modeller arasında hangisini almaliyim kararsiz kaldim.
Kardeşimde senin 3 numara olarak gsterdiğin haylou solar ls05 var. dokunmatik biraz geç algılıyor. kalori takibi yalan yanlış 1.5 saat yürüdüm sonuç 450-550 olması gerekirken 150-250 kalori gösteriyor. bence özellik, kalite ve fiyat olarak verge lite. hem de GPS mevcut. epey sitesinden özelliiklerine bakabilirsin.

Oyla:

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Kardeşimde senin 3 numara olarak gsterdiğin haylou solar ls05 var. dokunmatik biraz geç algılıyor. kalori takibi yalan yanlış 1.5 saat yürüdüm sonuç 450-550 olması gerekirken 150-250 kalori gösteriyor. bence özellik, kalite ve fiyat olarak verge lite. hem de GPS mevcut. epey sitesinden özelliiklerine bakabilirsin.
GPS ile bisiklet, yürüme, koşmanı km olarak hızını, toplam sürüş mesafeni gösteriyor ve gezdiğin yerlerin rotasını çiziyor.

Oyla:
Üst Alt