Soru Amazfit GTS kullanan var mı ?

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Merhaba Xiaomi Amazfit GTS modelini kullanan var mı ? kuponumla birlikte yaklaşık 680-690 Tl'ye denk gelmektedir.Kullanan olup da tecrübelerini benimle paylaşırsa mutlu olurum.

Asıl Sorum şu; Sizce bir hevesten mi ibaret ? Yoksa gerçekten kullanışlı bir ürün mü ? İki gün sonra sıkılıp bir kenara atılacak bir ürün müdür ? Mi band5 önerinizi kabul edemem. Smart Casual kombin takılıyorum. Bileklik hoş durmayacaktır ben de.

Ekli dosyalar

• m.donanimhaber.jpg
    m.donanimhaber.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 31

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
Merhaba Xiaomi Amazfit GTS modelini kullanan var mı ? kuponumla birlikte yaklaşık 680-690 Tl'ye denk gelmektedir.Kullanan olup da tecrübelerini benimle paylaşırsa mutlu olurum.

Asıl Sorum şu; Sizce bir hevesten mi ibaret ? Yoksa gerçekten kullanışlı bir ürün mü ? İki gün sonra sıkılıp bir kenara atılacak bir ürün müdür ? Mi band5 önerinizi kabul edemem. Smart Casual kombin takılıyorum. Bileklik hoş durmayacaktır ben de.
Merhaba

Eşime aldım Amazfit GTS modelini, bildirimlerini artık saatten alıyor. Adım ve nabız takibi yapıyor. Ekran ara yüzünü değiştirmeyi de öğrettim. Yaklaşık 1 aydır hiç beklemediğim bir hevesle kullanıyor. Ama sanırım heves kısmı kişiden kişiye değişir.

Oyla:

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Alacaksanız bir üst versiyonunu alın bence arayüzü daha hızlı çalışıyor

Oyla:

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Amazfit GTS - Gri Renk . Yaklaşık 50 gün kullandım. Hevesi ilk günki gibiydi. Hergün başka bi özellik keşfettim. Saatten olsun programından olsun farklı şeyler keşfediyo insan kullandıkça. Ben ( always on display kapattım ince ayar yaptım ) ve 40 gün şarj süresi aldım maaşallah. Çok memnundum fakat pandemi süresince çalışmamanın vermiş olduğu sıkıntılardan dolayı satmak zorunda kalmıştım.

Saat çok narin ve çok güzel ancak dikkatli kullanmak gerek hor kullanıma gelmeyecek bir saat. Ekran koruyucu yaptırılmazsa çizik olabiliyor. Bende bir tane belli olmayan çizikten dolayı satarken başımı ağrıtmıştı. Uyku takibi hiç yapmadım. Nabız ölçümünü otomatik olarak kullanmadım. Yani hep açık yapıp şarjı tükettirmedim. Diğer spor aktivitelerine bakmadım. Sabah 7 akşam 7 bildirimler aktif kullandım asla sıkıntı çekmedim çok memnun kaldım. Tavsiye ederim fiyat olarak güzel. Çok kişi kolda görüp apple'mı saatiniz diye de sorup duruyordu. Kullanan birisi olarak aktarabileceklerim bu kadar (;

Oyla:

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5

yaklaşık 5 aydır kullanıyorum gayette memnunum

Oyla:

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
o zaman benden de küçük bir fotoğraf gelsin. değerli yorumlarınız için herkese teşekkür ederim. :) Spora önem veren birisi olarak beni tatmin etti. ve apple watch hissini ciddi anlamda yaşatıyor. tavsiye ederim <3

Ekli dosyalar

• 125953189_3486059678137482_5226626214126793736_o.jpg
    125953189_3486059678137482_5226626214126793736_o.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 43
Oyla:
Üst Alt