Yardım Amazfit Gtr Pc Bağlantı Sorunu ve AmazMod Kurulumu

Atabay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Samsung
Konular
1
Selamlar,
Amazfit Gtr kullanicisiyim. Kutu içeriğinden çıkan şarj istasyonu ile Pc bağlantısı kuramıyorum. Dolayısıyla Amazmod gibi uygulamaları yükleyemiyorum.
Bu durum nedeniyle saati başlangıç özellikleri ile kullanmak zorunda kalıyor ve app yüklemesi yapamiyorum. Amazfit pace stratosta yapılanı bu saatte nasil uygulayacagiz

Amazfit Gtr nin baya sattığı düşünülürse, bu konuyu çözmek onemli diye düşünüyorum.
Yardimlariniz için simdiden teşekkürler

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Hocam gtr ile o dediklerini yapamazsin cunku cihazin dahili depolma alani ve ram miktari ornek verdigin cihazlarinkinin cok cok altinda 40mb rom ve 16mb ram var amazfit bip in yuvarlak ve amoled olani olarak dusun

Oyla:

Atabay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Samsung
Konular
1
Hocam gtr ile o dediklerini yapamazsin cunku cihazin dahili depolma alani ve ram miktari ornek verdigin cihazlarinkinin cok cok altinda 40mb rom ve 16mb ram var amazfit bip in yuvarlak ve amoled olani olarak dusun
Desene o zaman boşuna para harcadık

Oyla:

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Desene o zaman boşuna para harcadık
Hocam ben bunu bilerek aldim bununla beraber sizin gibi düşünmüyorum batarya suresi gercekten inanilmaz ayrica saat tipi var cihazda ayni sekilde tipi guzel olan huawei watch gt 2 de var lakin sadece arama ozelligi var diye 700tl fazla vermek bana sacma gelmisti

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam peki şu harici indirdiğimiz saat ara yüzlerini nasıl kullanırız. Yükleyip saatin ara yüz klasörü içine atıyorum ama programı açınca görmüyor. Bununla ilgili bilginiz var mı.

Oyla:

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Hocam peki şu harici indirdiğimiz saat ara yüzlerini nasıl kullanırız. Yükleyip saatin ara yüz klasörü içine atıyorum ama programı açınca görmüyor. Bununla ilgili bilginiz var mı.
Hocam bilmiyorum ama telefonda bir klasore atmak gerekiyor sonra amazfit uygulamasindaki custom watcfaces kismindan seciyor olamamiz lazim

Oyla:

kartal003

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tuba
Cihazım
amazfit verge
Konular
0
arkadaşlar amazfit verge yi pc ye taktığımda şarj oluyor ama klasör açılmıyor neden olabilir?

Oyla:
Üst Alt