Soru Amazfit GTR Lite Türkçe karakter

limb0ist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
1
Merhaba arkadaşlar

Amazfit GTR Lite satın aldım, şimdilik çok memnunum. Fakat bildirimlerde Türkçe karakterler olarak malum "?" işareti çıkıyor. Bu sorunu eski Mi Band 4'ümde Türkçe FW atarak düzeltmiştim. Aynı durum GTR serisi için de mevcut mudur? Saatin dilini değiştirmeden sadece karakterleri güncelleme? Saatin dilinin değişmesi gerekiyorsa onu da yapabilirim fakat telefonumun İngilizce dilinde kalmasını tercih ediyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?

limb0ist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
1
Merhaba arkadaşlar

Amazfit GTR Lite satın aldım, şimdilik çok memnunum. Fakat bildirimlerde Türkçe karakterler olarak malum "?" işareti çıkıyor. Bu sorunu eski Mi Band 4'ümde Türkçe FW atarak düzeltmiştim. Aynı durum GTR serisi için de mevcut mudur? Saatin dilini değiştirmeden sadece karakterleri güncelleme? Saatin dilinin değişmesi gerekiyorsa onu da yapabilirim fakat telefonumun İngilizce dilinde kalmasını tercih ediyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?
Konuyu kendi kendime çözebildiğim için ilerde aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara bilgi olarak yazmak istedim. Aynı şekilde bu forumda bulunan Modlu Amazfit uygulamasını kullanarak yazdığım sorunu giderebilirsiniz.

teober71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Pocophone f1
Konular
6
Merhaba arkadaşlar

Hocam bu gtr lite saat bende aldim cok guzel ama 1 tane saat arayuz yukleniyor 1 den fazla yukleme secenegi yada yolu var mi

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
Saatin hafızasına fazla ara yüz yüklenmiyor. İstediğiniz ara yüzü seçip kullanıyorsunuz.

Üst Alt