Soru Amazfit Bip

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Bugün bir adet global versiyonu satın aldım. Hemen ardından ücretini ödeyerek notify & fitness programını satın alarak kurcalamaya başladım. Mi 8 cihazımda modsuz mi fit uygulaması da mevcut. İki uygulamada da tüm ayarları yapmama rağmen;

1-) Telefonun menüsü hiçbir şekilde Türkçe olmadı. Oysa ki notify uygulaması ile Türkçe oluyor deniyordu. Beceremedim bilmiyorum nerde hata yapıyorum.

2-) Yine notify uygulamasını satın almamın en büyük sebeplerinden biri spotfy uygulaması üzerinden müzik değiştirme imkanı sunmasıydı. Ayarlardan yapmama rağmen saaten bir türlü müzik değiştiremedim. Sürekli tuşa sadece bir kez basıldı uyarısı çıkıyor. Bunu nasıl çözerim?

3-) Arayan ismi gözükmüyor. Bunun için illa modlu mi fit mi yüklememiz gerekiyor. Notify programında yine arayanı göster diye seçenek var. Seçiyorum fakat isim çıkmıyor.

Kısacası bir türlü hiçbir özelliği aktif edemiyorum programı satın almama rağmen.

Keza amazfit bipi alırken beklentimi çok çok düşük tuttum ki geldiğinde hayal kırıklığına uğramayayım diye ama o kadar basit ki düşük beklentime rağmen hayal kırıklığı oldu. Sanırsam tek faydası uzun süre giden bataryası.

lbatuhan.uzunl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan Uzun
Cihazım
Galaxy S10
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Bu konuda haklısın mesela geçen hafta mi fit e gelen güncelleme ile Amazfit Cor a muzik degistirme islevi mi band 3 e ise Türkce dil destegi geldi ama sanki amazfit bip kazayla cıkarılmış gibi sadece duruyor öyle ,defalarca geri bildirim yaptım bu özellikler gelsin diye ama gelmiyor ,galiba Amazfit pace de bu ozellikler oldugu icin getirmiyorlar hani birebir ayni olupta pace in satislari dusmesin diye.

Üst Alt