Araçlar Amazfit Bip Türkçe Mesaj Karakter ve Minor Hata Düzeltme Paketi (Kurtulduk)

yavuztkd35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi8
Konular
1
Bu Mifit apk'si en son güncellenen Mifit uygulaması olan 3.5.9 a entegre edilmiştir. Bu güncelleme toplu dil paketini içerir bizi ilgilendiren kısmı olan "Türkçe" dil paketidir. Dahası gadgetbridge uygulaması ile daha önce yaptığımız türkçe dil paketi yamasını uyguladığımızda ortaya incoming call yani çağrı gelen arama ismini göstermeme sorunu artık yok. Kendi saatimde şu an itibari ile kullanıyorum. Yapmadığım araştırma kalmamıştı en son ingilizceyi tekrar yükleyecektim ki sonunda derin araştırmalarım sonucu yabancı bir siteden ilacı buldum. Ayrıca hava durumunda da durum ifadeleri Türkçe artık :) Artık bi teşekkürünüzü alırım.

Tek sorun ekran kilidini aktif etmeye çalıştığınızda uygulama atıyor.
NOT: Önce telefonunuzda ki mifitten cihazı ayırın sonra oturumunuzu kapatın daha sonra eski uygulamayı silip aşağı linkte bulunan yeni apkyı yükleyin.
Güle güle kullanın..

Link:

Son düzenleme:

yavuztkd35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi8
Konular
1
Zaten bu modlanmış mi fit ile ilgili forumda paylaşım mevcut. Firelife71 da sürekli ilgili başlıkta güncelliyor.

Uygulama - Mi Fit 3.5.9 Arayanı Gösteren Sürüm
Ben ilgili bağlantıya baktım güncelleme sürümü 3.5.9 ama amazfit bipe yönelik düzeltmeler değil sadece tüm cihazlar için düzeltme paketi yapılmış. Benim bağlantıda sadece bip için yapılan bir düzenleme söz konusu. Birde yorumlarda bi kaç konuda sıkıntı yaşadıklarını belirtenler var belki bunda olmaz aynı problem. Ayrıca ben bu konuyu açmadan evvel forumda amazfit başlığı altında paylaştığın bağlantıyı bulamadım o sebeple açmam gereği duydum.

Son düzenleme:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Amazfit bip.demissiniz hocam. Denedim .olmadı. yine İngilizce. Dediklerinizin hepsini uyguladm.sizde de amazfit bil var dimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sadece bu kısım Türkçe oda yarimyamalak

yavuztkd35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi8
Konular
1
Amazfit bip.demissiniz hocam. Denedim .olmadı. yine İngilizce. Dediklerinizin hepsini uyguladm.sizde de amazfit bil var dimi
Krdşm mesaj karakter kısmı Türkçe cihaz dilini yapmıyor. Hani türkçe karakter yükleyince arayanı göstermiyordu ya onunla alakalı..

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Krdşm mesaj karakter kısmı Türkçe cihaz dilini yapmıyor. Hani türkçe karakter yükleyince arayanı göstermiyordu ya onunla alakalı..

Türkce dil paketi yazmışsın hocam. Benim bip elime gelir gelmez,Türkçe karakterler için,karakter yüklemesi yaptım.forumdada var . Konu başlığını duzelt ,yanıltma payı çok yüksek.

yavuztkd35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi8
Konular
1
Türkce dil paketi yazmışsın hocam. Benim bip elime gelir gelmez,Türkçe karakterler için,karakter yüklemesi yaptım.forumdada var . Konu başlığını duzelt ,yanıltma payı çok yüksek.
düzelttim hocam haklısın gecenin körü heyecanla yazmışım

Üst Alt