Soru Amazfit Bip Türkçe Hk.

canlielma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gokhan
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
1
Arkadaşlar merhaba amafit bip kullanıcısıyım ingilizce kullanıyorum ama türkçeye çevirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

Vcihan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veysel
Cihazım
Amazfit
Konular
1
Gadgetbridge uygulaması Google Play Store'da var. Gadgetbridge ı kullanmamızın tek amacı yükleme işlemini gerçekleştirmeye aracılık etmesi. Bu uygulamayı telefonumuza yükleyerek tüm izinlerini veriyoruz. Mi fit de olduğu gibi bu uygulamayı da saatimiz ile eşleştiriyoruz. Eşleştirme işlemine başlamadan önce Mi Fit uygulamasından saatin bulunabilirliğini açık değil ise açık duruma getirin yoksa Gadgetbridge saati bulamayacaktır. Aşağıda linkini vereceğim zip dosyasını indirip içinden ft uzantılı dosyayı çıkarıyoruz. Eğer indirme işlemini bilgisayardan yapıyorsanız FT yi telefona atacaksınız. Ft uzantılı dosya kurulumunu da gadgetbridge ile yapıyoruz. Burada önemli nokta zip içinden sadece "ft" uzantılı dosyayı kullanmanız. Diğerleri sürüm düşürmek için kullanılıyor. Onlardan uzak durun. Ft uzantılı dosyayı kurmak için dosya yöneticisine ihtiyacınız olacak. Ft uzantılı dosyayı telefonunuz da bulup üzerine basılı tutup şununla aç seçeneğinden gadgetbridge dosya yüklemeyi seçiyorsunuz. Yani tıpkı telefonunuza bir uygulamanın APK sını indirip bunu kurmak gibi, hiçbir farkı yok. Gadgetbridge in esprisi font dosyasını saatinize güncelleyerek yüklemesi. İlk başta bana da çok karışık gelmişti ama biraz kurcalayıp 1-2 videoyu izleyince olayı kavradım. Şu an SMS, telefon çağrıları, email, WhatsApp, Telegram ve diğer bildirim aldığım tüm uygulamalarda Türkçe karakterler düzgün bir şekilde görüntüleniyor.

BU İŞLEM SAATİN ARAYÜZÜNÜ TÜRKÇE YAPMAZ. SORU İŞARETİ (?) YADA FARKLI ŞEKİLDE GÖRÜNEN TÜRKÇE KARAKTERLERİ DÜZELTİR.
Ft dosyasinin linki nerede hocam
yükleyebilirsini

Oyla:

edi1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinc Seray
Cihazım
Mi 8
Konular
1
İyi de bu FT uzantılı dosya değil. Bu uygulama APK sı

Oyla:

creed

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismail acar
Cihazım
amazfit bip
Konular
0
çindeki mi storeden amazfit bip aldım dili çince bunu nasıl ingilizce yapabilirim ? denemediğim yol kalmadı

Oyla:

burhanb82

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burhan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
son güncelleme ile global sürümde türkçe menü ve türkçe karakter sorunu çözüldü galiba

Oyla:

kalender2700

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kalender
Cihazım
Mi4
Konular
0
Selem aleyküm arkadaşlar amaz fit biip kullanan arkadaşlar Türkçe dil geldi güncelleme yapın inşallah

Oyla:

kalender2700

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kalender
Cihazım
Mi4
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG-20190513-WA0010.jpg
    IMG-20190513-WA0010.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG-20190513-WA0011.jpg
    IMG-20190513-WA0011.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG-20190513-WA0008.jpg
    IMG-20190513-WA0008.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20190513-WA0007.jpg
    IMG-20190513-WA0007.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 29
Oyla:

omerfatin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
2
Benim cihazım Global versiyon olmasına rağmen güncelleme sonrası ispanyolca oldu. Güncel türkçe versiyonun indirilebilir firmwarei olan varmı?

Oyla:

ank

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali kınav
Cihazım
amazfitbip
Konular
0
Daha önce de söylenmişti ancak ben tekrar edeyim. İ P'de dili İngilizceye çevirince saat de İngilizce oldu. Ben zaten İng. Kullanıyordum o yüzden sorun yok.

Oyla:

İibrim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Türkçe dil desteği geldi kendi kendine guncelledi ve İspanyol ca oldu dili degistirememek tuhaf degilmi

Oyla:
Üst Alt