Yardım Amazfit 2 yi galiba öldürdüm.

trabzonluahmetyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
G4
Konular
2
Boot kilidini açtırıp rom attım en sonunda 2 kez başlatmadan maalesef bağlantıyı kestim ve saat kapandı açtığımda A simgesi kalıyor saat açılmıyor maalesef ve saati pc taktığımda pc de gözükmüyor ama lakin şarj oluyor ve aygıt yöneticisinde gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Son duruma göre batarya tamamiyle bitik olarak fastboot moduna girebilirmiş. İngilizce rom sırasında fastboot moduna giriş için birşeyleri silmişim. Hala elektronikçi arkadaş deniyor. Birkaç tane daha kapsamlı birşeyler dedi ama tam anlayamadım.
[doublepost=1523379490,1523379271][/doublepost]
Zaten cihazı türkiyede yapacak bir teknik servis yok. Çine göndermekte işime gelmiyor. Ölürse ölür. Ama hiç uğraşmaz isek kenarda boş boş duracak.
Elinizde bir android saat var hocam. Elektronik devresinde bir sorun yok ki sadece rom atılması lazım.

Oyla:

Vcihan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veysel
Cihazım
Amazfit
Konular
1
Nasıl yapıldığına yazsaydınız

Oyla:

fatih8134

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
bir yakınım forumda anlatıldığı şekilde kilit açıp global romu yüklemiş 2. yeniden başlatmayı beklemiş ancak sürekli launcher has stopped uyarısı alıyor nasıl düzeltiriz yarın ben bir bakacağım.

çözüldü : farklı bir rom yükledim sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:
Oyla:

jonc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jon
Cihazım
mi 8
Konular
0
İnanç herşeydir. Elektronikçi arkadaş saati çalışır duruma getirdi. Vakfıkebir Güven Elektronik e buradan teşekkürler....
Hocam şuan Verge saatte aynı sıkıntıyı yaşıyorum açılmıyor logoda takılı kaldı. Ne yaptıysam sorun çözülmedi. Sorunu nasıl çözdünüz sorup öğrenip yazabilir misiniz? Büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

Oyla:

trabzonluahmetyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
G4
Konular
2
Hocam şuan Verge saatte aynı sıkıntıyı yaşıyorum açılmıyor logoda takılı kaldı. Ne yaptıysam sorun çözülmedi. Sorunu nasıl çözdünüz sorup öğrenip yazabilir misiniz? Büyük bir iyilik yapmış olursunuz.
Bataryanın tam olarak bitmesi gerekmektedir. Bittikten sonra bilgisayar bağlantısı ile en güncel rom u yükleyebilirsiniz.

Oyla:

qemarch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan K
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Hemşire
Konular
1
Zenex hocam amazfit stratos 2cihazim var şarj aleti kaybolmuştu yaklaşık 3aydir kullanmadım şarj aleti aldım açtım güncelleme gelmiş yapıyım dedim bidaha açılmadı hiç bir tepki vermiyor şuan isyerindeyim PC ye baglayim dedim (işyerindeki PC de kisitlama var) USB hatalı dedi evde denicem ne yapmam gerekiyor servis hizmeti var mı bilmiyorum yardımcı olman mumkun mü

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex hocam amazfit stratos 2cihazim var şarj aleti kaybolmuştu yaklaşık 3aydir kullanmadım şarj aleti aldım açtım güncelleme gelmiş yapıyım dedim bidaha açılmadı hiç bir tepki vermiyor şuan isyerindeyim PC ye baglayim dedim (işyerindeki PC de kisitlama var) USB hatalı dedi evde denicem ne yapmam gerekiyor servis hizmeti var mı bilmiyorum yardımcı olman mumkun mü
Hocam amazfit 2 için bir çalışmam yok henüz ama gönderirseniz bakmak isterim

Oyla:
Üst Alt