İnceleme Amazfit 1 vs Amazfit 2 Karşılaştırması, İnceleme ve Kutu Açılışı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar daha çok fazla anlatım yapılabilir fakat ben ne kadar kısa tutmaya çalışsam da video biraz uzun oldu.

Her iki saatte kullanım bakımından gerçekten çok güzel ve çok rahat bu video sayesinden ikisini de yanyana görme imkanınız oluyor ve tercih sizlere kalmış.

Eğer sizde amazfit satın almak isterseniz aşağıda ki linklerden Gearbest satın alma adresine ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Huami AMAZFIT 1 :
Satın alma linki :

İndirim Kuponu : TRGB18010509
Fiyat : 99$

Xiaomi Huami Amazfit Akıllı Saat 2
İndirim Kodu: AGMIWATCHGB001
Fiyat : 186$ ~
Satın Alma Linki :

Tüm soru ve sorunlarınızı yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca yazılımsal gelişmeler için forum sitemizi takip edebilirsiniz.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52

Arkadaşlar daha çok fazla anlatım yapılabilir fakat ben ne kadar kısa tutmaya çalışsam da video biraz uzun oldu.

Her iki saatte kullanım bakımından gerçekten çok güzel ve çok rahat bu video sayesinden ikisini de yanyana görme imkanınız oluyor ve tercih sizlere kalmış.

Hocam emeğinize sağlık. Çok eğlenceli ve yararlı bir inceleme/karşılaştırma videosu olmuş clap~~

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Hocam öncelikle eline koluna yüreğine emeğine sağlık. Benim merak ettiğim bir durum var. Amazfit 2 de nabız ölçer çıkıntılı bir şekilde duruyor. Bu durum saati kolunuza taktığınız da rahatsızlık hissiyatı veriyor mu acaba en çok bunu merak ediyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6

Eğer sizde amazfit satın almak isterseniz aşağıda ki linklerden Gearbest satın alma adresine ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Huami AMAZFIT 1 :
Satın alma linki :

İndirim Kuponu : TRGB18010509
Fiyat : 99$

Xiaomi Huami Amazfit Akıllı Saat 2
İndirim Kodu: AGMIWATCHGB001
Fiyat : 186$ ~
Satın Alma Linki :

Ayrıca şuan da mevcut Ali express de amazfit in kendi bayiliğinin sattığı amazfit 2 saati hem İngilizce hem çince versiyon olarak satıyorlar . Yalnız İngilizce versiyon 680 lira. Çince versiyonu 610 küsur lira . Çince versiyonu aldığımız taktirde İngilizce olarak güncelleyebilir miyiz şimdiden çok teşekkürler.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Hocam öncelikle eline koluna yüreğine emeğine sağlık. Benim merak ettiğim bir durum var. Amazfit 2 de nabız ölçer çıkıntılı bir şekilde duruyor. Bu durum saati kolunuza taktığınız da rahatsızlık hissiyatı veriyor mu acaba en çok bunu merak ediyorum.

Saatin nabız ölçeri evet çıkıntılı ama kolda rahatsızlık hissi vermedi. Gayer rahat ve kullanışlı. HiddeNKinG hocamızın katkılarıyla yakında tam anlamıyla da türkçe olunca daha rahat ve anlaşılır halde kullanılacaktır. Tekrar teşekkürler HiddeNKinG ve tüm emeği geçenler.

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Saatin nabız ölçeri evet çıkıntılı ama kolda rahatsızlık hissi vermedi. Gayer rahat ve kullanışlı. HiddenKing hocamızın katkılarıyla yakında tam anlamıyla da türkçe olunca daha rahat ve anlaşılır halde kullanılacaktır. Tekrar teşekkürler HiddenKing ve tüm emeği geçenler.
Çok teşekkür ederim. Peki çince versiyonunu aldığımız taktirde İngilizce olarak güncelleme yapma imkanımız var mı? Çünkü İngilizce versiyonu 680 lira çince versiyonu 610 küsur lira.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Çok teşekkür ederim. Peki çince versiyonunu aldığımız taktirde İngilizce olarak güncelleme yapma imkanımız var mı? Çünkü İngilizce versiyonu 680 lira çince versiyonu 610 küsur lira.

Ben çince olanını almıştım. Amazfit unlock için başvuru yapıyorsunuz

Sonrasında size bir onay maili geliyor. Sonrasında saati unlock edip, ingilizce custom rom kurulumu yapıyorsunuz.

Yukarıdaki konuda anlatılıyor.

Bu konuyuda takip edin. Sonrasında ingilizce hatta ben şu anda yarı ingilizce yarı türkçe olarak kullanıyorum.

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Ben çince olanını almıştım. Amazfit unlock için başvuru yapıyorsunuz

Sonrasında size bir onay maili geliyor. Sonrasında saati unlock edip, ingilizce custom rom kurulumu yapıyorsunuz.

Yukarıdaki konuda anlatılıyor.

Bu konuyuda takip edin. Sonrasında ingilizce hatta ben şu anda yarı ingilizce yarı türkçe olarak kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim hocam sağolasın.

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Son soru :) kutu içeriğinde ekran koruyucu gönderiyorlar mı? Siz ekran koruyucu ile mi kullanıyorsunuz hocam?

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
İçinden ekran koruyucu çıkmıyor ekran koruyucu olmadan kullanıyorum. Ekran koruyucu görüş netliğini azaltacaktır eğer çok hareketli ve koşturmalı bir işiniz yoksa bence gerek te yok.

Üst Alt