Soru Always on Display

kaangenis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
4
cihazın ayarlar kısmında şarjda ve yuvada özelliği var şarjdayken çalışıyor fakat yuvada kavramını anlayamadım ayrıca bu özelliği daima aktif tutabilmemi sağlayan ek uygulama gerektirmeyen bir adb kodu var mıdır

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190320-002814.png
    Screenshot_20190320-002814.png
    50 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20190320-002823.png
    Screenshot_20190320-002823.png
    32 KB · Görüntüleme: 41

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
cihazın ayarlar kısmında şarjda ve yuvada özelliği var şarjdayken çalışıyor fakat yuvada kavramını anlayamadım ayrıca bu özelliği daima aktif tutabilmemi sağlayan ek uygulama gerektirmeyen bir adb kodu var mıdır
Yuvadayken derken usb ile bağlantıyı kastediyor. Ayrica cihaz amoled olmadığı için, ekranin butun pixellerini aktif ediyor yani cihazin ekrani sabah kadar uyanık oluyor. Amoled olsaydi sadece saatin rakamlarindaki pixellerini aktif ediyor.

Adb kodunu bilmiyorum fakat önerim g.play da always on display uygulamalari var işinizi görür.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kaangenis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
4
Yuvadayken derken usb ile bağlantıyı kastediyor. Ayrica cihaz amoled olmadığı için, ekranin butun pixellerini aktif ediyor yani cihazin ekrani sabah kadar uyanık oluyor. Amoled olsaydi sadece saatin rakamlarindaki pixellerini aktif ediyor.

Adb kodunu bilmiyorum fakat önerim g.play da always on display uygulamalari var işinizi görür.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler

Oyla:
Üst Alt