Soru Always on display ve bir kaç ufak sorun hk.

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Merhabalar herkese, 2 gün önce aldığım mi8 telefonumda ufak denebilecek bir kaç sorun yaşıyorum bunlarla ilgili sizlere danışmak istedim.

Öncelikle: Always On Display(AOD) de WhatsApp, instagram, Twitter, snapchat tarzı sosyal medya uygulamalarından bildirim aldığımda o AOD ekranında herhangi bir şekilde ikon çıkmıyor sadece cevapsız çağrı standart sms geldiğinde bir ikon beliriyor bunu nasıl düzeltebilirim bu birinci sorunum.

Bir diğer sorun ise herkesin malumu bildirim sorunu, bildirim alıyorum onlarda bi problem yok burda yazılan her ayarı yaptım bildirimler gayet güzel geliyor lakin paneli indirmeden bildirimlerin nerden geldiğini göremiyorum yani çentiğin sol tarafında saatin olduğu bölümde bildirimlerin ikonunu görme gibi bir şansımız var mı acaba?

Son miui güncellemesini otomatik olarak yükledi cihaz ve otomatik parlaklık ve yalnızca wifi ile 4,5-5 saat arası ekran süresi aldım bu normal midir?

Şimdilik sorun olarak nitelendirebildiğim şeyler bunlar, cevaplandırırsanız çok iyi olur benim için. Hayırlı günler.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Çok büyük ihtimalle iç geçireceksiniz. Güncellemeler için beklentinizi çok yüksek tutmayın bence.

Eğer bu özellik 'çok yüksek bir beklenti' ise gerçekten xiaomi nin ilerleyeceği baya yol var demektir. Değerli cevaplarını için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Yeni konu açmak yerine burdan sorayım dedim aod belli bir süre sonra kendiliğinden kayboluyor ekranı uyandırıp geri kilitleyince geliyor ama tekrar kapanıyor bu normal mi yoksa bir ayarı mı var acaba ?

Oyla:
Üst Alt