Yardım Altyapı Yok

Ahmet06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8se
Konular
50
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.Ben 1 senedir büyük sitede oturuyorum fakat binada alt yapı yok binada fiber optik kablo döşeli dairelere kadar ama alt yapı yok.Kaç sefer türktelekoma gittiysem yanınızda bina olmadığı için şu tarihte başlayacağız felan diyorlar.Sizce ben ne yapmalıyım 1 senedir superbox kullanıyorum ama artık bütceyi aşıyor bu durumu yaşayıp bağtan oldumu eve internet yardımcı olursanız cok sevinirim hayırlı günler. HAYIRLI CUMALAR

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.Ben 1 senedir büyük sitede oturuyorum fakat binada alt yapı yok binada fiber optik kablo döşeli dairelere kadar ama alt yapı yok.Kaç sefer türktelekoma gittiysem yanınızda bina olmadığı için şu tarihte başlayacağız felan diyorlar.Sizce ben ne yapmalıyım 1 senedir superbox kullanıyorum ama artık bütceyi aşıyor bu durumu yaşayıp bağtan oldumu eve internet yardımcı olursanız cok sevinirim hayırlı günler. HAYIRLI CUMALAR
Hocam a.selam, aynı durumu yaşıyordum twitterden Turktelekoma CEO yu da ekleyerek yazdım uzun uğraşlar sonucu en sonunda getirdiler altyapıyı. Siz de bu şekilde çözebilirsiniz inşallah. Uzaktan eğitim vs vs durumunuzu anlatın geri dönüş olacaktır mutlaka.

@TurkTelekom
@TTDestek
@umitonaltr

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
Sistem olarak ne diye geçiyor bilmiyorum.
Sanırım wifi cihazı gibi bir cihazla internet erişimi sağlayan firmalar vardı. (Yakın zamanda görmedim)
Sizin binanıza cihaz koyarak, yada varsa yakındaki binadan erişim sağlayarak internet hizmeti veriyorlar.
İsterseniz bir araştırın. Belki bölgenizde böyle internet veren firma vardır.

Ek:
Örnek firma.

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
Sitedeki hiçbir binada mı yok internet yoksa sadece sizin binada mı? Sitede kaç bina var? Dairelere kadar fiber optik kablo döşeli ama alt yapı yok bunu anlamadım.

Üst Alt