Mod AllTrans (Uygulama Dilini Çevirici Modül)

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
[4.0+] AllTrans - Uygulamaları Tamamen Çevir!

Geliştirici:
Akhilkedia94

Hakkında:
Google çeviri gibi düşünebilirsiniz fakat bu cihazınıza özel!!

Görseller:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Kurulum / Installation:
Türkçe

1. “AllTrans” uygulamasını “Xposed Manager-> Modüller” içinden aktifleştirin.
  2. “AllTrans” uygulamasını açın.
  3. “Dilden Çevir” ve “Dile çevir” başlıklarından seçiminizi yapın.
  4. "Çevirilecek Uygulamalar" bölümünden çevirmek istediğiniz programın yanındaki kutucuğu işaretleyin.
  5. Uygulamayı kapatın ve çevirmek istediğiniz uygulamayı yeniden başlatın. Uygulamanız çeviri yapılmış olarak karşınıza çıkacak!

English

1. Make sure “AllTrans” app is enabled in “Xposed Installer -> Modules”.
  2. Launch “AllTrans” app.
  3. Choose the “Translate from Language” and “Translate to Language”.
  4. In the “Apps to Translate” tab, find the app you want to translate, click the checkbox next to it.
  5. Close and restart the app you want translated - it should be translated!

İndirmek İçin:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Hocam bunda Türkçe dil yokmu?

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Açıkçası daha önce kullanmaya çalıştım beceremedim acaba güncelliğini koruyor mu yada ayarlardan bişey mi yapmalıyız

bdhdbegsh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hdhdbd
Cihazım
Hshdhd
Konular
0
şunda denedim olmadi

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Açıkçası daha önce kullanmaya çalıştım beceremedim acaba güncelliğini koruyor mu yada ayarlardan bişey mi yapmalıyız
Sorunsuz çalışıyor hocam, coolapk üzerinden port rom ve modül ararken kullanıyordum ben de zamanında. Şimdi arkadaş sorunca denedim, çalışıyor.

şunda denedim olmadi

LSPosed ile denediyseniz LSPosed içerisinden bu modül içerisine girip çeviri yapmasını istediğiniz uygulamayı da eklemeniz gerekiyor listesine, modüller görünmüyorsa sağ üstteki 3 noktaya basıp Hide kısmından Modules tikini kaldırın. Şimdi denedim bahsettiğiniz uygulamayı yükleyip, sorunsuz çeviriyor. Çevireceğiniz uygulamalar açılınca biraz beklemeniz gerekiyor tam çeviri için, parça parça çevrilmiş olursa bir kaç kez kapatıp açın uygulamayı zamanla tamamını çevirecektir. Konudaki videoyu izlemedim uygulamayı daha önceden de kullandığım ve bildiğim için, olmazsa yazın kendim küçük bir video çekmeye çalışırım vaktim olduğunda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-21-13-31-42-416_com.alex193a.watweaker.jpg
    Screenshot_2022-10-21-13-31-42-416_com.alex193a.watweaker.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2022-10-21-13-31-47-695_com.alex193a.watweaker.jpg
    Screenshot_2022-10-21-13-31-47-695_com.alex193a.watweaker.jpg
    229,9 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2022-10-21-13-31-52-990_com.alex193a.watweaker.jpg
    Screenshot_2022-10-21-13-31-52-990_com.alex193a.watweaker.jpg
    457 KB · Görüntüleme: 14

bdhdbegsh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hdhdbd
Cihazım
Hshdhd
Konular
0
Sorunsuz çalışıyor hocam, coolapk üzerinden port rom ve modül ararken kullanıyordum ben de zamanında. Şimdi arkadaş sorunca denedim, çalışıyor.

LSPosed ile denediyseniz LSPosed içerisinden bu modül içerisine girip çeviri yapmasını istediğiniz uygulamayı da eklemeniz gerekiyor listesine, modüller görünmüyorsa sağ üstteki 3 noktaya basıp Hide kısmından Modules tikini kaldırın. Şimdi denedim bahsettiğiniz uygulamayı yükleyip, sorunsuz çeviriyor. Çevireceğiniz uygulamalar açılınca biraz beklemeniz gerekiyor tam çeviri için, parça parça çevrilmiş olursa bir kaç kez kapatıp açın uygulamayı zamanla tamamını çevirecektir. Konudaki videoyu izlemedim uygulamayı daha önceden de kullandığım ve bildiğim için, olmazsa yazın kendim küçük bir video çekmeye çalışırım vaktim olduğunda.
Teşekkürler

bdhdbegsh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hdhdbd
Cihazım
Hshdhd
Konular
0

Başta olmadi sandim ama hem genelden hemde uygulama ayarlarindan çeviriyi ayarlamak gerekiyomuş tekrar teşekkürler

Üst Alt