Sohbet All In One Bilgisayar ile çalışma odası kurmak

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Selamlar arkadaşlar

Evime home ofis konsepti ile eşimin işlerini yürütmesi için bir oda kurmak ihtiyaç oldu. Sadeliği olduğu içinde all in one (hepsi bir arada) bilgisayar istiyor kablo karmaşası vs olmaması için. Bende baktım güzel hakikaten şık bir görünümleri var. Mesela MSI Pro 24X serisinin i5 işlemcili versiyonu ki bence bizim ve yapacağı çağrı merkezi için fazlasıyla fazla olduğunu düşünüyorum i3 olan versiyonuda neredeyse yok artık diyebilirim bulamadım hiç. ancak all in one piyasasına o kadar hakim ve bilgi sahibi değilim. evimde ki notebook 2010 yılında alınmış halen kullanıyorum. oyun vs kullanmıyoruz. ben ara sıra after effect vs merak salıp hobi amaçlı kurup oyalanıyorum çok önemlide değil yani. siz ne önerirsiniz tavsiyeniz olur mu? orta halli her fikre açığım.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
All In One güzeldir, 1 yıl kullandım ama verilen ücreti asla etmez hocam. Performans istemiyorum demişsiniz ama PC toplasanız aynı performansı 2500 liraya da elde edersiniz. Ben verilen paraya acımıştım en son, tek güzel yanı istediğim gibi taşıyıp götürmemdi. Laptop bakar mısınız?

Üst Alt