Yardım AliExpressten akıllı saat

KARAKALEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi band 3
Konular
30
Merhaba beyler
25,11,2018 tarihinde zeblaze Thor pro adlı bir akıllı saat aldım 22 gün oldu ve maalesef gümrükte takıldı ve geri yollamaya başlamışlar ürün 65 dolar ve sim Kart özelliği oldu için takılmış saati geçirenlerde olmuş ve çoğu kişi kullanıyor tekrar sipariş vericem takılmadan getirmek için bir yol bilen varsa yardım edebilirmi

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Hocam SİM Kart özelliği olduğu için bence siz o ürüne elveda diyin.SIM KART girişi olan her türlü ürünün Türkiye'ye girmesi yasaktır.Memurlara yakalanmazsa ürün şansınıza orası ayrı.

Chef45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi Mix 2S
Konular
8
Fiyatını kargoda düşük göstermesini isteyin ve ürünün kutusunda sim kartla ilgili bir ibare varsa üstünü karalasınlar bu şekilde geçer diye düşünüyorum.
Merhaba beyler
25,11,2018 tarihinde zeblaze Thor pro adlı bir akıllı saat aldım 22 gün oldu ve maalesef gümrükte takıldı ve geri yollamaya başlamışlar ürün 65 dolar ve sim Kart özelliği oldu için takılmış saati geçirenlerde olmuş ve çoğu kişi kullanıyor tekrar sipariş vericem takılmadan getirmek için bir yol bilen varsa yardım edebilirmi

emre0327

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Merhaba beyler
Siz aşamanın çoğunu tamamlamışsınız tam kullanmak için alacakken can alıcı noktada bırakmışsınız. Ürün gelecek gümrüğe takılacak size haber verecekler ve işlem bundan sonra başlayacak ;) burada anlatmak biraz sıkıntılı olabilir bundan dolayı geri kalan kısımları size dm den atıyorum.

Üst Alt