Yardım Aliexpress hakkında

ardagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
S10
Konular
1
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
0
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtım biliyorum ama yazacak başka biyerim yok. Ben 16 mayısta 2 ayrı satıcıdan 3 adet kılıf sipariş ettim. Bugün 43. gün ve hala bi gelişme yok şimdi sorularım şu şekilde
1) Sizce daha beklemelimiyim gelme ihtimali daha var mı ?
2) Dispute açmak istediğimi satıcıya yazdım ve bana ekstra 30 gün tanıdı. Bu ne demej oluyor yani süre dolana kadar para iadesi alamaz mıyım ?
3) Son olarak dispute nasıl açılır ve neler yapmam lazım satıcı paranı geri iade edebiliriz dedi satıcı yakınında bir problem yok gibi ama dispute için alanları bilmiyorum

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bekle biraz daha hocam büyük ihtimalle takipsiz kargo dur hal böyle olunca işler daha ağır ilerler gelme ihtimali var
Gelelim dispute ye onun için acele etme satıcı durumun farkında teslim tarihi ni uzatmış o süreyi beklemeni istiyor ve gene dispute açmadan önce satıcı ile temas halinde ol ürünü tekrar gönderebilir
Dispute açmak ta kolay uygulama artık Türkçe destek veriyor adım adım gidersen üstesinden gelirsin
Şahsi fikrim bekle hocam
Selametle

ardagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
S10
Konular
1
Bekle biraz daha hocam büyük ihtimalle takipsiz kargo dur hal böyle olunca işler daha ağır ilerler gelme ihtimali var
Gelelim dispute ye onun için acele etme satıcı durumun farkında teslim tarihi ni uzatmış o süreyi beklemeni istiyor ve gene dispute açmadan önce satıcı ile temas halinde ol ürünü tekrar gönderebilir
Dispute açmak ta kolay uygulama artık Türkçe destek veriyor adım adım gidersen üstesinden gelirsin
Şahsi fikrim bekle hocam
Selametle
Allah razı olsun çok sağol bi gelişme olursa size tekrar yazabilir miyim?

Üst Alt