Soru Ali'den 6x 6/64 almak

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Arkadaşlar iyi günler. Aliexpress de Türkiye ye cihaz gönderen var bildiğiniz kadarıyla. 2RTRADE isimli satıcı. Alan arkadaşlar sıkıntı yaşamamış bir kaç kişi hariç. Bende Mi 6x almayı düşünüyorum. Buradan biraz daha uyguna geliyor fiyatı. Lakin aldığım taktirde rom da vs de sorun yaşarmıyım ? Sizde imei attırıp mı almalıyım. Çünki cihaza root/rom ilerde kaşınıp kurabilirim. Bu durumda imei silinir mi ? Bilgisi / fikri olan yardımcı olursa sevinirim :)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Kalıcı imei atan birini bulup atarsanız silinmez.
Romda falan sıkıntı yaşamazsınız. Bootloader kilidi açıp istediğiniz uygun romu kurabilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Kalıcı imei atan birini bulup atarsanız silinmez.
Romda falan sıkıntı yaşamazsınız. Bootloader kilidi açıp istediğiniz uygun romu kurabilirsiniz.

Hocam teşekkürler. Bunlarda geçici imei demi atılıyor ? Birde mi 6x forumunda brick den dert yanan çok öyle birşey başımıza gelirmi ki

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam teşekkürler. Bunlarda geçici imei demi atılıyor ? Birde mi 6x forumunda brick den dert yanan çok öyle birşey başımıza gelirmi ki
Yazılanları okuyun yapılan hataları görürsünüz.
Dikkat ederseniz brick olmaz. Brick kişilerin yaptığı hatalardan kaynaklı cihazın suçu yok :)
Zenex hocamla iletişime geçip imei konusunda yardım alabilirsiniz :)

Oyla:

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Arkadaşlar iyi günler. Aliexpress de Türkiye ye cihaz gönderen var bildiğiniz kadarıyla. 2RTRADE isimli satıcı. Alan arkadaşlar sıkıntı yaşamamış bir kaç kişi hariç. Bende Mi 6x almayı düşünüyorum. Buradan biraz daha uyguna geliyor fiyatı. Lakin aldığım taktirde rom da vs de sorun yaşarmıyım ? Sizde imei attırıp mı almalıyım. Çünki cihaza root/rom ilerde kaşınıp kurabilirim. Bu durumda imei silinir mi ? Bilgisi / fikri olan yardımcı olursa sevinirim :)
Uzun yıllardır Aliexpres'ten 100'lerce ürün aldım ama şahsen Cep telefonu ve Akıllı saat Özellikle sim kart özelliği olan akıllı saat almanızı tavsiye etmiyorum. yüksek oranda Gümrükten geçmeme tehlikesi var.

Oyla:

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Uzun yıllardır Aliexpres'ten 100'lerce ürün aldım ama şahsen Cep telefonu ve Akıllı saat Özellikle sim kart özelliği olan akıllı saat almanızı tavsiye etmiyorum. yüksek oranda Gümrükten geçmeme tehlikesi var.

Bende 3-4 senedir ürün alırım hocam bu tarz şeyler yasak gümrükte ama satıcıdan ürün alan çok ve telefonu ayrı aksesuarları ayrı gönderiyor. %99 olumlu yorumları. Bi şansımı deneyim diyorum. İndirim istedim daha geri dönmedi :))

Oyla:

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
35
Bende 3-4 senedir ürün alırım hocam bu tarz şeyler yasak gümrükte ama satıcıdan ürün alan çok ve telefonu ayrı aksesuarları ayrı gönderiyor. %99 olumlu yorumları. Bi şansımı deneyim diyorum. İndirim istedim daha geri dönmedi :))
Madem öyle diyorsun Tabi bi şansınızı deneyin ama sonunda üzülmemenizi isteriz angel~~:|

Oyla:
Üst Alt