Yardım Alarmları tek hamlede kapatmak istiyorum

mhmtokdm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 11
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar.
Sorun değil ama olsa çok güzel olur diyeceğim birşey var. ( Belki de vardır bu özellik bilmiyorum. Varsa söylerseniz çok mutlu olurum)
İşim gereği sabah erken uyanmak zorundayım . Bu yüzden çok alarm kuruyorum . Şöyle bir özellik olsa keşke belirli saat arasinda 2şer dklık arayla otomatik alarm kurma . 7 ile 9 saatleri arasında 2şer dklık alarm örneğin . Hadi alarmları kurduk diyelim ve biryerde uyandık . Geri kalan tüm alarmları tek hamlede kapatmak olsa. Örneğin 7.30 da uyandım . Bundan sonraki alarmları tek tek kapatmak zulüm oluyor . Böyle bir özellik var mı arkadaşlar yoksa nasıl yapmamı onerirsiniz kısa yolu varmı bunun . Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-11-07-44-52-524_com.android.deskclock.jpg
    Screenshot_2019-11-11-07-44-52-524_com.android.deskclock.jpg
    285,4 KB · Görüntüleme: 12

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam, sistemin orjinalinde hepsini tek tek açtığınız gibi tek tek kapamalısınız. İki yolu var ya tek kurunuz ilkinde uyanınız ( mümkünse :P ki olsa zaten yapardiniz) ikincisi farklı bir alarm programı kullanabilirsiniz. Play marketde bir çok uygulama mevcut. Onlarda bu özellik vardır diye düşünüyorum

Oyla:

mhmtokdm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Teşekkürler cevap için ama işte dediğim gibi hep topluca kurmak hemde uyanınca geri kalanları topluca silmek ya da durdurmak istiyorum

Oyla:
Üst Alt